Enea Siarka Tarnobrzeg po raz 28 została mistrzem Polski

luci
Radość tenisistek Enea Siarki Tarnobrzeg
Radość tenisistek Enea Siarki Tarnobrzeg KTS Siarka Tarnobrzeg
Pingpongistki Enea Siarki Tarnobrzeg pokonały u siebie Polmlek Lidzbark Warmiński 3:0 i po raz 28 zostały mistrzyniami Polski.

Podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka uporały się z przeciwniczkami w Tarnobrzegu jeszcze szybciej niż w pierwszym spotkaniu w Lidzbarku, wygranym również 3:0.

Tym razem w trzech grach tarnobrzeżanki straciły tylko jednego seta. Pewne zwycięstwa odniosły kolejno Eliza Samara, Han Ying i Kinga Stefańska.

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Polmlek Lidzbark Warmiński 3:0

Wyniki Gier
Eliza Samara - Ruifang Dong 3:0 (11-7,12-10,11-4)
Ying Han - Wenting Ma 3:1 (11-6,9-11,11-6,12-10)
Kinga Stefańska - Natalia Bogdanowicz 3:0 (11-2,11-4,11-3)

W pierwszym meczu Enea Siarka wygrała także 3:0, ale straciła w całym meczu trzy sety. Teraz jednego, więc w setach pokonała rywalki aż 18:4.