Ewa Minge od prawie 20 lat obecna jest na najważniejszych wybiegach i najbardziej prestiżowych imprezach modowych na całym świecie. Prezentowała swe kolekcje m.in. w Paryżu, Mediolanie, Rzymie, Moskwie, Cannes, Montrealu, Barcelonie, Wiedniu, Berlinie, Kijowie, Dubaju.
Ewa Minge zaprezentowała w Rzeszowie nową kolekcję [ZDJĘCIA]
W rzeszowskim Millenium Hall Ewa Minge otworzyła swój salon autorski w w 2018 roku. To tutaj właśnie zaprezentowana została najnowsza kolekcja projektantki, a także odbyła się premiera zupełnie nowej marki Ewy Minge, nad którą projektantka pracowała przez ostatni rok.
ZOBACZ TEŻ: Ewa Minge apeluje: Bardzo proszę nie traktować nas, osób publicznych, jak publiczne toalety i się na nas ze swojego jadu oczyszczać
Ewa Minge przez lata była posądzana o uzależnienie od operacji plastycznych. Projektantka twierdzi, że prawda jest zupełnie inna.
Długo walczyła z poważną chorobą - białaczką limfatyczną. Dodatkowo stwierdzono u niej niedorozwój wątroby, czego przejawem była notoryczna opuchlizna na twarzy. To właśnie z tego powodu wielu ludzi sądzi, że mocno ingerowała w twarz.
Skuteczną pomoc dermatologiczną uzyskała dopiero w ubiegłym roku. Proces leczenia postanowiła relacjonować w swoich mediach społecznościowych.
- Cały czas mówiłam, że są dwie różne rzeczy w tym wszystkim. Jeżeli coś robię, to o tym mówię, pokazuję na swoich social mediach - wyznała w rozmowie z Wideoportalem. - Absolutnie nie unikam medycyny estetycznej. To są dwie różne sprawy, być ofiarą operacji plastycznych, których, że tak powiem, nie robiłam. Myślę, że w ogóle ten temat już jest tak przegrany, jest przecież mnóstwo fantastycznych rzeczy, które w życiu robię - dodała.
Minge apeluje, aby wreszcie powstrzymać się od hejtu wobec niej. Nie chce być określana jako "osoba publiczna", lecz jako "osoba popularna". Uważa za swój obowiązek pokazywać prawdę o sobie, nawet jeśli nie zawsze jest to prawda przyjemna.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?