Fogo Futsal Ekstraklasa. Eurobus Przemyśl nie dał rady Constractowi Lubawa

kostek
Eurobus Przemyśl
Niespodzianki nie było. Mistrz Polski z Przemyśla wywozi zwycięstwo i sześć strzelonych bramek, ale na początku meczu musiał się trochę po męczyć.

Przemyślanie nie przestraszyli się rywala, ale podeszli do niego z szacunkiem i długo utrzymywali wynik na kontakcie. Po dziesięciu minutach było po jeden. Na bramkę Adriano, błyskawicznie odpowiedział celnym strzałem Zanko. Chwilę później goście wyszli na prowadzenie, ale nie udawało im się odskoczyć. Dopiero w ostatnich dwóch minutach pierwszej połowy zdobyli dwa gole, dzięki czemu zbudowali sobie bezpieczny bufor. Po zmianie stron gospodarze próbowali coś jeszcze strzelić, jednak nie znaleźli recepty na defensywę przyjezdnych. Goście za to ukąsili jeszcze dwa razy, pieczętując swoje zwycięstwo.

Eurobus Przemyśl - Constract Lubawa 1:6 (1:4)

Bramki: 0:1 Adriano 8, 1:1 Zanko 9, 1:2 Adriano 12, 1:3 Silva 19, 1:4 Kriezel 20, 1:5 Grubalski 30, 1:6 Silva 34.

Eurobus: Kuźma, Koltok – Machado, Bruninho, Tubau, Fernandes, E. Kiełbasa, A. Kiełbasa, Bondar, Demski, Zanko, Rudnicki, Lebid, Pawlak. Trener Adriano Ribeiro.

Constract: Gonzalez, Zadroga - Adriano, Mrowiec, Silva, Kriezel, Sendlewski, Kaniewski, Ferreira, Claudinho, Grahl, Jankowski, S. Grubalski. Trener Dawid Grubalski.