Fogo Futsal Ekstraklasa. Eurobus Przemyśl pokonał Clearex Chorzów. Koncert po przerwie i przełamanie Eurobusu

kostek
Eurobus Przemyśl (czerwone stroje) pokonał Clearex Chorzów.
Eurobus Przemyśl (czerwone stroje) pokonał Clearex Chorzów. Grzegorz Gajdzik
Przemyślanie do meczu przystąpili z wielką ochotą przełamania się po dwóch porażkach z rzędu, Clearex zaś wygrywając uciekłby ze strefy spadkowej. Po meczu zdecydowanie lepsze nastroje mieli gospodarze.

Eurobus jak to ma w zwyczaju ostro ruszył od pierwszej sekundy i już w drugiej minucie Kamil Bała otworzył wynik spotkania. Chwilę później Damian Demski podwyższył prowadzenie gospodarzy. Gdy wydawało się, że kolejne bramki dla przemyślan są kwestią czasu, obudzili się chorzowianie, zdobywając kontaktowego gola w 10 minucie. Gdy Sebastian Brocki trafił w 16 min. po raz drugi, kibice zaczęli się obawiać czy nie będzie powtórki z meczu z Widzewem, kiedy to też nasz zespół dobrze zaczynał, a później tracił bramki. Na szczęście po zmianie stron do bramki trafiali już tylko miejscowi w tym dwa razy Kamil Bała, mający znakomicie nastawiony celownik w sobotni wieczór. Panu Kamilowi wtórowali Mateusz Wanat, Eryk Kiełbasa i … Artur Kuźma strzałem z woleja spod własnej bramki, który zakończył strzelecki popis w drugiej połowie Eurobusu.

Eurobus Przemyśl - Clearex Chorzów 7:2 (2:2)

Bramki: 1:0 Bała 2, 2:0 Demski 5, 2:1 Brocki 10, 2:2 Brocki 16, 3:2 Wanat 22, 4:2 Bała 23, 5:2 Bała 33, 6:2 E. Kiełbasa 33, 7:2 Kuźma 40

Eurobus: Kuźma, Koltok – Wielgosz, Neme, Demski, E. Kiełbasa, Sarzyński ż, Zanko, Bała, Rudnicki, Wanat, Pawlak, Vitinho. Trener Robert Kurosz.

Clearex: Banasiak, Kisielov - Hartstein, Kubicki, Jankowski, Polok, Borkowski ż, Seget, Dubiel, Brocki. Trener Gabriel Czaja