Fogo Futsal Ekstraklasa. Eurobus Przemyśl pokonał Sośnicę Gliwice. Siedem goli przemyślan

Eurobus Przemyśl (czerwone stroje) plan w meczu z Sośnicą wykonał.
Eurobus Przemyśl (czerwone stroje) plan w meczu z Sośnicą wykonał. Eurobus Przemyśl
Eurobus od pierwszych minut przycisnął rywali i już po pięciu minutach prowadził 2:0. Po kolejnych trzech minutach i strzale Tubau miejscowi mieli już trzy trafienia na koncie i wielką chęć na kolejne zdobycze bramkowe.

W pierwszej połowie Eurobus ukąsił raz jeszcze, a Sebastian Pawlak zdobył swoja drugą bramkę. Druga połowa rozpoczęła się od gola Mateusza Wanata. Ten sam zawodnik cztery minuty później nie wykorzystał rzutu karnego. W odpowiedzi Konrad Podobiński strzelił pierwszego gola dla gości. Tuż przed końcem spotkania Machado dwoma golami, przypieczętował zwycięstwo przemyślan. Przyjezdni zdołali jeszcze odpowiedzieć golem z przedłużonego rzutu karnego.

Komisja ligi podjęła decyzję odnośnie nierozegranego meczu z Legią. Spotkanie zostanie rozegrane w późniejszym terminie.

Eurobus Przemyśl - Sośnica Gliwice 7:2 (4:0)

Bramki: 1:0 Bruhninho 2, 2:0 Pawlak 5, 3:0 Tubau 9, 4:0 Pawlak 14, 5:0 Wanat 27, 5:1 Podobiński 33; 6:1 Machado 38, 6:2 Barański 39-karny, 7:2 Machado- karny

Eurobus: Kuźma, Koltok ż – Machado, Bruninho, Tubau, Fernandes ż, Neme, E. Kiełbasa, A. Kiełbasa, Bondar, Zanko, Rudnicki, Wanat, Pawlak. Trener Adriano Ribeiro.

Sośnica: Biskup, Brzyski - Podobiński Barański, Kiełpiński, Hyży, Rakowiecki, Krawiec ż, Górka, Staszowski, Sudra. Trener Łukasz Kujawa.