Fogo Futsal Ekstraklasa. Eurobus Przemyśl przegrał z Reiter Toruń. Dobry początek Przemyślan to za mało

kostek
Eurobus Przemyśl nie sprostał ekipie z Torunia.
Eurobus Przemyśl nie sprostał ekipie z Torunia. Futsal Leszno
Eurobus przegrał mecz o “sześć punktów”, mecz który dobrze rozpoczął. Niestety później bramki zdobywali już tylko przyjezdni.

Goście rozpoczęli od szybko złapanych dwóch fauli, za to miejscowy Eurobus rozpoczął z wysokiego c, dobywając gola już w 3 minucie po strzale Sebastiana Pawlaka. W kolejnych minutach stroną, która miała więcej z gry byli goście i to oni w 13 minucie, w krótkim odstępie czasu, zdobyli dwa gole. W końcówce pierwszej odsłony miejscowi mieli okazje na wyrównanie stanu pojedynku, jednak strzał Mateusza Wanata z przedłużonego rzutu karnego, obronił bramkarz gości. Na początku drugiej połowy goście powiększyli przewagę, po golu samobójczym jednego z zawodników gospodarzy. Na domiar złego chwilę później Bartosz Przypis zdobył czwartego gola dla ekipy z Torunia i sytuacja Eurobusu stała się nie do pozazdroszczenia. Przyjezdni nie zamierzali się zatrzymywać i po kolejnych czterech minutach zdobyli bramkę numer pięć, autorstwa Kacpra Machalowskiego, która ostatecznie dobiła gospodarzy.

Eurobus Przemyśl - Reiter Toruń 1:5 (1:2)

Bramki: 1:0 Pawlak 3, 1:1 Sławkowski 13, 1:2 Spychalski 13, 1:3 Vitinho 22-samob, 1:4 Przypis 26, 1:5 Machałowski 30

Eurobus: Kuźma, Koltok – Kokoszka, Neme, Demski, E. Kiełbasa ż, Sarzyński, Zanko, Rudnicki, Wanat, Pawlak ż, Vitinho, Valihura. Trener Krzysztof Kusia i Adriano Ambrosio Ribeiro.

Reiter: Naparło - Przypis, Hernandez, Sławkowski, Machałowski, Zboralski, Elsner, Waszak, Diaz, Szczepaniak, Spychalski. Trener Marcin Gębicki.