Fogo Futsal Ekstraklasa. Klęska Eurobusu Przemyśl z Dremanem Opole

Eurobus Przemyśl (czerwone stroje) o sobotnim meczu powinien jak najszybciej zapomnieć. Kamil Krukiewicz
Kibice w Przemyślu przeżyli szok w sobotni wieczór. Eurobus nie tylko nie zdobył żadnej bramki, ale stracił ich aż dziewięć.

Cóż można napisać o tym meczu, o meczu, który kompletnie nie wyszedł przemyślanom. Miejscowym w ofensywie nic nie wychodziło, jak już udało się stworzyć okazję strzelecką i oddać strzał to na posterunku był bramkarza gości. Mecz dla Eurobusu rozpoczął się bardzo źle. Już w 2 minucie znany z występów choćby w Śląsku Wrocław, Waldemar Sobota otworzył wynik spotkania. Kolejne bramki mimo ambitnych starań gospodarzy, strzelali tylko goście. Do przerwy zdobyli ich jeszcze cztery. Po przerwie przyjezdni zadowoleni z wysokiego prowadzenia grali spokojnie, czekając na kolejne okazje bramkowe i wykorzystali jeszcze cztery.

Eurobus Przemyśl - Dreman Opole 0:9 (0:5)

Bramki: 0:1 Sobota 2, 0:2 Blank 4, 0:3 Blank 7, 0:4 Sobota 14, 0:5 Szypczyński 20, 0:6 Lach 32, 0:7 Dayvisson 37, 0:8 Janczak 38, 0:9 Bugański 39

Eurobus: Kuźma, Koltok – Wielgosz, A. Kiełbasa, Neme ż, Demski, Sarzyński, Zanko, Bała, Rudnicki, Wanat, Pawlak, Vitinho, Valihura ż. Trener Robert Kurosz

Dreman: Burduja, Lach - Szypczyński, Parra, Blank, Deyvisson, Janczak, Pautiak ż, Bugański, Szadurski, Ivanow, Sobota. Trener Dariusz Lubczyński.