Fogo Futsal Ekstraklasa. Reitr Toruń po raz drugi pokonał Eurobus Przemyśl

kostek
Przemyślanie z Torunia wracają bez punktów.
Przemyślanie z Torunia wracają bez punktów. Eurobus Przemyśl
Miał być rewanż za porażkę w Przemyślu, a wyszła porażka i siedem straconych bramek.

Nie tak miała wyglądać wyprawa do Torunia. Przemyślanie zaczęli fatalnie, tracąc bramkę już w 3 minucie. Po dziesięciu następnych minutach miejscowi podwyższyli prowadzenie. Chwilę później w przeciągu dwóch minut padły trzy gole, z tym, że dwa trafienia były autorstwa zawodników z miasta pierników. Tym samym już po pierwszej połowie przemyślanie byli w bardzo ciężkiej sytuacji, jeśli chodzi o walkę o ligowe punkty. Po zmianie stron co z tego, że Eurobus więcej atakował, jak to miejscowi zdobyli kolejne dwie bramki i praktycznie losy rywalizacji były już rozstrzygnięte, mimo że do końca spotkania pozostawało jeszcze dwanaście minut. Straty delikatnie zmniejszył Damian Demski w 36 minucie. Miejscowi jednak odpowiedzieli szybko siódmym trafieniem. Eurobus mógł zmniejszyć rozmiary porażki, jednak Damian Demski nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego.

Reiter Toruń - Eurobus Przemyśl 7:2 (4:1)

Bramki: 1:0 Rodriguez 3, 2:0 Spychalski 13, 3:0 Naparło 17, 3:1 Demski 17, 4:1 Vindas 18, 5:1 Vindas 27, 6:1 Vindas 28, 6:2 Demski 36, 7:2 Kraśniewski 38

Reiter: Naparło, Krasniewski - Zboralski, Sławkowski, Spychalski ż, Przypis ż, Wojciechowski, Kraśniewski, Rodriguez, Waszak, Elsner ż, Vindas. Trener Marcin Gebicki.

Eurobus: Kuźma, Koltok – Bruninho, Machado, Tubau, Fernandes, Zanko ż, E. Kiełbasa, Rudnicki, Wanat, Bondar, Lebed, Demski. Trener Adriano Ribeiro.