Fogo Futsal Ekstraklasa. Tylko remis Eurobusu Przemyśl w Chorzowie z Ruchem

kostek
Przemyski zespół (czerwone stroje) z Chorzowa wraca z jednym punktem.
Przemyski zespół (czerwone stroje) z Chorzowa wraca z jednym punktem. Eurobus Przemyśl
W Chorzowie miały być trzy punkty, zamiast nich jest tylko jeden. Przemyślanie zwycięstwo stracili w ostatniej minucie meczu.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gości. Już w 3 minucie Marcin Grzywa wpakował piłkę do własnej bramki i Eurobusu objął prowadzenie. Miejscowi nie zamierzali się poddawać, próbowali akcji zaczepnych, jednak defensywa przyjezdnych skutecznie rozbijała ich zapędy. Gospodarze w końcu dopięli swego i w 18 minucie Sebastian Brocki doprowadził do wyrównania. Zanosiło się na niespodziankę, jednak tuż przed przerwą Bruninho ponownie wyprowadził gości na prowadzenie. Po zmianie stron wcale łatwiej nie było dla przemyślan. W 28 minucie do przemyskiej siatki ponownie trafił Sebastian Brocki i znów notowano remis. Przemyski zespół jeszcze raz zerwał się do ataków i Yarosław Lebed ponownie zapewnił prowadzenie przyjezdnym. Ruch próbował po raz kolejny wyrównać i tuż przed końcem dopiął swego.

Ruch Chorzów - Eurobus Przemyśl 3:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Grzywa 3-samob., 1:1 Brocki 18, 1:2 Bruninho 20, 2:2 Brocki 28, 2:3 Lebed 24, 3:3 Dubiel 40.

Ruch: Nadolski, Kisielov, Banasiak – Grecz ż, Tkacz, Hartstein ż, Brocki, Swoboda, Grzybowski, Jankowski, Seget, Dubiel, Grzywa ż. Trener Roman Vakhula.

Eurobus: Kuźma, Koltok – Machado, Bruninho, Tubau, Fernandes, Neme, E. Kiełbasa, A. Kiełbasa, Wanat, Bondar, Lebed,
Rudnicki, Pawlak. Trener Adriano Ribeiro.