Futsal. Futsal Nowiny pokonał Heiro Rzeszów. Nieskuteczny pościg rzeszowian

Heiro Rzeszów z Nowin wraca bez punktów.
Heiro Rzeszów z Nowin wraca bez punktów. Heiro Rzeszów
Heiro znów słabo zagrało w pierwszej połowie, co zdecydowało o końcowym wyniku spotkania.

Początek meczu nie zwiastował aż takich problemów rzeszowian. Niestety od wyniku 1:1 następne sześć bramek strzelili gospodarze i stało się jasne, że tylko cud może im odebrać zwycięstwo. Szalony pościg w ostatnich dziesięciu minutach pozwolił na strzelenie czterech bramek, co tylko zmniejszyło rozmiary porażki.

Futsal Nowiny – Heiro Rzeszów 7:5 (5:1)

Bramki: Podsiadły 5, Pokora 7, 13, 18, Waryłkiewicz 19, Jabłoński 26, 26 - Przybyło 6, Lizak 31, Chudyba 32, 37, Krzywonos 33.

Heiro: Dybała - Krzywonos, Przybyło ż, Ryba, Piotrowski, Chudyba ż, Kusy, Lizak, Rembisz, Warzybok. Trener Damian Chudyba.