Futsal: Heiro Rzeszów przegrywa w Busku

Miłosz Bieniaszewski
Góral Tryńcza w ten weekend miał wolne.
Góral Tryńcza w ten weekend miał wolne. Fot. ksgoral.blog.onet.pl
Nie udał się wyjazd rzeszowianom do Buska Zdroju, gdzie zostali rozbici przez miejscową Jedynkę.

Goście jeszcze w pierwszej połowie toczyli wyrównaną walkę z rywalami i przegrywali tylko różnicą dwóch bramek.

- Szkoda tej części, bo mieliśmy dużo sytuacji. Sam mogłem pokusić się przynajmniej o jednego gola - tłumaczy grający prezes Heiro, Łukasz Krawczyk.

W drugiej odsłonie już tak dobrze nie było, a z każdą minutą przewaga gospodarzy tylko rosła. Ostatecznie zakończyło się na wysokiej przegranej rzeszowian. Na osłodę już przy stanie 0-8 honorowego gola zdobył Piotr Krawczyk.

- Graliśmy wąskim składem, a do tego dzień wcześniej uczestniczyliśmy w mistrzostwach Rzeszowa i pojawiło się zmęczenie - tłumaczy Łukasz Krawczyk.

JEDYNKA BUSKO ZDRÓJ - HEIRO RZESZÓW 8-1 (2-0)
BRAMKA DLA HEIRO: P. Krawczyk.

HEIRO: Bielecki - P. Krawczyk, Trawka, Pietrucha, Kaszowski oraz Ł. Krawczyk, Sierżęga, Przybyło.

Mecz Akademia Futsalu Tarnów - Futsal Nowiny został przełożony na inny termin. Pauzował Górla Tryńcza

1. Góral 5 12 21-6
2. Jedynka 5 10 24-11
3. Heiro 6 6 27-35
4. Nowiny 5 5 14-13
5. Akademia 5 4 21-31