Futsal. Nie tak miało być, Eurobus Przemyśl przegrał z Red Dragons Pniewy, wysoka porażka Heiro Rzeszów w Polkowicach

kostek
Eurobus Przemyśl (czarne stroje) nie miał swojego dnia w sobotę.
Eurobus Przemyśl (czarne stroje) nie miał swojego dnia w sobotę. Eurobus Przemyśl
Ekipa z Pniew do tej pory nie zaznała smaku zwycięstwa. Niestety to nie był dzień Eurobusu, który pozwolił sobie strzelić sześć bramek.

Od pierwszych minut strona przeważającą byli przemyślanie i to oni już w piątej minucie po strzale Lebeda wyszli na prowadzenie. Gospodarze chcieli pójść za ciosem, jednak defensywa przyjezdnych i ich bramkarz nie dali się już do przerwy zaskoczyć. Goście próbowali też swoich szans w ataku i po jednym z nich Gładyszewski doprowadził do wyrównania. Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla miejscowych.

Romero w jednej z pierwszych akcji wyprowadził gości na prowadzenie. Sytuacja jeszcze bardziej się skomplikowała w 28, kiedy to Zanko obejrzał drugą żółtą kartkę i Eurobus przez dwie minuty musiał grać w osłabieniu. Niestety goście sytuację wykorzystali i podwyższyli prowadzenie. Trzy minuty później goście znów trafili, odskakując na trzy bramki. Nadzieję kibicom w serca wlał Eryk Kiełbasa, zdobywając drugiego gola dla przemyślan. Niestety Klatkiewicz w 37 minucie dobił gospodarzy zdobywając piątą bramkę dla Red Dragons.

Eurobus Przemyśl - Red Dragons Pniewy 2:6 (1:1)

Bramki: 1:0 Lebed 5, 1:1 Gładyszewski 16, 1:2 Romero, 1:3 Koltok 29-samob., 1:4 Holy 32, 2:4 E. Kiełbasa 33, 2:5 Klatkiewicz 37, 2:6 Romero 40

Eurobus: Kuźma, Koltok - A. Kiełbasa, Neme, E. Kiełbasa ż, Sarzyński, Zanko żż cz[28], Bała, Rudnicki ż, Wanat ż, Pawlak, Vitinho ż, Valihura, Lebed. Trener Robert Kurosz

Red Dragons: Szarata, Błaszczyk - Skrzypek ż, Gładyszewski, Oliwier, Romero, Klatkiewicz ż, Kostecki, Holy ż, Błaszyk ż, Gomes. Trener Łukasz Fraitag.

1 liga

Górnik Polkowice – Heiro Rzeszów 19:2 (7:0)

Bramki dla Heiro: Przybyło 36, 39.

Heiro: Dybała - Chudyba, Lizak, Przybyło, Wołoszyn, Warzybok. Trener: Damian Hudyba.

Osłabiona kadrowo drużyna z Rzeszowa nie miała nic dopowiedzenia w Polkowicach. Już do przerwy Heiro straciło siedem bramek. Mimo tak wysokiej porażki rzeszowskiej ekipie należą się brawa za podjętą walkę i grę do końca mimo bardzo nie korzystnego wyniku.

Po czterech kolejkach rozgrywek, Heiro zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 4 punktów.