GKS Tychy poległ w Krośnie

łuk, pzkosz.pl
Archiwum
Miasto Szkła Krosno i Max Elektro Sokół Łańcut zwycięskie w pierwszych meczach półfinałowych pierwszej ligi. Kolejne spotkania w niedzielę.

Dobrze pilnowany przez rywali w pierwszej połowie Dariusz Oczkowicz trafił tylko 1 z 3 rzutów z gry, ale w drugiej odsłonie szybko pokazał, dlaczego trenerzyprzyznali mu tytuł MVP sezonu zasadniczego. W trzy minuty obrońca Miasta Szkła Krosno trafił trzy trójki, a przez zaledwie sześć minut drugiej zapisał na swoim koncie 14 "oczek". Gospodarze prowadzili już wówczas różnicą ponad 30 punktów i mogli spokojnie myśleć o kolejnych minutach spotkania. GKS walczył, ale strat nie zdołał już zniwelować.

Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 105:75 (27:19, 30:24, 34:16, 14:16)

Miasto Szkła: Bręk 2, Oczkowicz 20 (5x3), Rduch 11 (2x3), Pisarczyk 14 (2x3), Dłuski 16 oraz Baran 14, Wyka 12, Małgorzaciak 8, Jaworski 3 (1x3), Pełka 5 (1x3), Rak 0.

GKS: Szpyrka 6, Basiński 18 (2x3), Hałas 12 (2x3), Barycz 0, Deja 8 (2x3) oraz Dziemba 11 (3x3), Olczak 8 (2x3), Piechowicz 6, Bzdyra 0, Markowicz 3, Zub 2.