3 1 połowa

Wigry Suwałki

0

0 1 połowa

• Koniec spotkania! GKS Tychy rozbił Wigry Suwałki 5:0! Goście do końca będą walczyć o utrzymanie.

• Grzeszczyk podał z autu do Piątkowskiego, które pewnie pokonał bramkarza Wigier. GKS Tychy w świetnym stylu zapewnia sobie utrzymanie.

• Goool! Demolka! Piątkowski dobija gości!

• Goście jeszcze walczą o bramkę honorową, ale na posterunku jest Jałocha.

• Druga zmiana w GKS. Piątkowski w miejsce Stebleckiego

• Z boiska schodzi Adamczyk, w jego miejsce Montarde.

• Ostatnia zmiana w Wigrach. Schodzi Sabiłło, wchodzi Olszewski.

• Gooool! Pewnym egzekutorem okazał się Grzeszczyk. Zasłużył na tego gola!

• Rzut karny po faulu na Jakubie Piątku

• Vojtus poluje na hattricka. Uderzył z dystansu, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki Węglarza.

• Niewiele dzieje się w ostatnich minutach. Próby strzałów są albo blokowane, albo niecelne.

• Od początku drugiej połowy atakują goście. Jak na razie kończy się jednak głównie na stałych fragmentach.

• Początek drugiej połowy.

• W przerwie kolejna zmiana w zespole Wigier. Schodzi Jurkowski, wchodzi Pawłowski

• Koniec pierwszej połowy. Ten mecz mógłby się już właściwie skończyć. Pewne prowadzenie GKS Tychy.

• Wigry walczą o kontaktową bramkę. Karbowy uderzał jednak niecelnie.

• Żółtą kartką ukarany Vojtus

• Tychy pewnie prowadzą i mogą sobie pozwolić na uspokojenie gry. Goście nie bardzo mają argumenty, by przejąć inicjatywę.

• Z boiska schodzi Piekarski, w jego miejsce Biedrzycki.

• Ponownie aktywny Mańka zagrał z prawej strony w pole karne, a Vojtus nogą pokonał bramkarza gości. Pogrom!

• Aktywny jest dzisiaj Grzeszczyk. Po jego dośrodkowaniu tuż nad bramką uderzył Mańka.

• Idą za ciosem gospodarze. Grzeszczyk uderzał z pola karnego, ale został zablokowany.

• Z prawej strony dośrodkował Mańka, piłkę głową uderzył Vojtus i gospodarze szybko podwyższają prowadzenie

• Goooool! Vojtus podwyższa na 2:0!

• Vojtus powalczył o rzut karny, ale sędzia uznał, że faulu w polu karnym gości nie było.

• Kolejne dwa rzuty rożne dla GKS Tychy, oba wykonane przez Grzeszczyka. Bez efektu bramkowego.

• Dobrym dośrodkowaniem z rzutu rożnego popisał się w tej sytuacji Grzeszczyk

• Gooool! Dośrodkowanie z rzutu wolnego i głową bramkę zdobywa Abramowicz!

• Spokojny początek spotkania, niewiele ciekawego dzieje się na boisku.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Od środka Wigry.

• Oba zespoły wychodzą już na murawę. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania są niemal pewni utrzymania, a zwycięstwo w dzisiejszym meczu zapewni im pełen spokój w trzech ostatnich kolejkach. Z kolei goście tkwią w strefie spadkowej, ale zwycięstwo pozwoli im wypłynąć na bezpieczne wody i złapać oddech. Czyja motywacja okaże się dzisiaj większa?

• Rezerwowi Wigier Suwałki: Dominik Kąkolewski, Paweł Olszewski, Jonatan Straus, Wiktor Biedrzycki, Daniel Smuga, Piotr Kwaśniewski, Damian Pawłowski

• Rezerwowi GKS Tychy: Marek Igaz, Edgar Bernhardt, Mateusz Grzybek, Omar Monterde, Mateusz Piątkowski, Keon Daniel, Łukasz Bogusławski

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania GKS Tychy z Wigrami Suwałki. Znamy już składy obu drużyn.