Glinik Gorlice z Pucharem Prezesa Stali Rzeszów

Miłosz Bieniaszewski
Drużyna Glinika Gorlice okazała się najlepsza w halowym turnieju piłki nożnej rocznika 2003, jaki odbył się w ramach cyklu turniejów o Puchar Prezesa ZKS Stal Rzeszów Marka Poręby.

W turnieju udział wzięło 12 drużyn podzielonych na trzy grupy. Z każdej z nich do kolejnej fazy awansowały po dwie najlepsze drużyny, które grały o miejsca 1-6, a pozostałe rywalizowały o dalsze pozycje.

Ze zmagań zwycięsko wyszedł Glinik Gorlice, który w fazie finałowej wygrał wszystkie cztery mecze. Na drugim miejscu uplasowała się Stal Rzeszów, a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Juniora Łańcut.

Najlepszym zawodnikiem wybrano Sebastiana Spyrkę z Glinika, najlepszym bramkarzem był Dawid Baran (Stal Rzeszów), a królem strzelców został Jakub Wierzba ze zwycięskiej drużyny.

Turniej odbył się dzięki wsparciu firm E Leclerc, Sprint Express oraz Reh4Mat. Organizatorzy dziękują również za pomoc rodzicom młodych zawodników Stali Rzeszów.