Górnik II Łęczna - Orzeł Przeworsk

mjastrzeb
Orzeł Przeworsk (niebieskie koszulki) przegrał w Łęcznej.
Orzeł Przeworsk (niebieskie koszulki) przegrał w Łęcznej. DARIUSZ DANEK
W pierwszej połowie garstka kibiców, która zdecydowała się na odwiedzenie stadionu w Łęcznej, przecierała oczy ze zdumienia.

Górnik II naszpikowany piłkarzami z pierwszej drużyny przegrywał od 13 min z Orłem Przeworsk 0:1. Po zmianie stron o zwycięstwie gospodarzy przesądzili jednak ci, od których tego wymagano.

Najpierw wyrównał Jakub Grzegorzewski, a drugie trafienie dołożył Krzysztof Kazimierczak.

- Zagraliśmy dobrze w I połowie. Był pressing. Gospodarze byli zaskoczeni takim obrotem sprawy.

Żal nie wykorzystanych sytuacji, bo 1-0 to nie wynik - mówił po meczu nowy trener Orła Andrzej Jaskot. Trener rywali zrobił w przerwie trzy zmiany, które zmieniły oblicze Górnika.

GÓRNIK II ŁĘCZNA - ORZEŁ PRZEWORSK 3-1 (0-1)
0-1 Szymański (13), 1-1 Grzegorzewski (54), 2-1 Kazimierczak (62), 3-1 Klimkiewicz (78)

GÓRNIK II: Giertl - Głowacki, Wallace, Rafalski, Kazimierczak (73. Musuła) - Sołdecki (46. Klimkiewicz), Stefaniuk, Wójcik - Stachyra (46. Michalak), Grzegorzewski, Grobelny (46. Surdykowski).

ORZEŁ: Kurosz - Jarosz (60. Łuczyk), Tworzydło, Skała, Laska - Kocur (81. Rajzer), Bober (71. Boratyn), Halejcio (54. Sierżęga), Wojtas - Chorzępa, Szymański.

SĘDZIOWAŁ: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska) ŻÓŁTE KARTKI: Stefaniuk, Wójcik, Wallace - Skała, Halejcio, Sierżęga, Rajzer. WIDZÓW: 100.

Więcej jutro w "Stadionie", bezpłatnym 24-stronicowym dodatku do Nowin.