Grzegorz Krychowiak jest już zdrowy, wrócił na boisko

ZA (aip)
Miguel Angel Morenatti
Po 42 dniach przerwy Grzegorz Krychowiak wrócił do gry. Wszedł na boisko w drugiej połowie meczu 1/8 finału Ligi Europy Sevilla - Basel.

Reprezentant Polski rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Europy pomiędzy Sevillą i FC Basel zaczął na ławce rezerwowych. Jego koledzy szybko rozstrzygnęli kwestię awansu, prowadząc już do przerwy 3:0. Pojawiła się zatem doskonała okazja, aby Grzegorz Krychowiak na spokojnie wrócił do rytmu meczowego. Polak wszedł na boisko w 61. minucie. Do gry wrócił po dokładnie 42 dniach.

Pomocnik Sevilli zdążył się wyleczyć na zgrupowanie reprezentacji Polski, która zagra mecze towarzyskie z Serbią i Finlandią. To bardzo dobra wiadomość dla Adama Nawałki, który będzie miał do dyspozycji wszystkich kluczowych zawodników.

Sevilla wygrała z Basel 3:0 i awansowała do ćwierćfinału Ligi Europy.