Grzegorz Nalepa po meczu Piast Tuczempy - Crasnovia [WIDEO]

mjastrzeb
Trener Crasnovii Krasne Grzegorz Nalepa nie mógł być zadowolony z postawy swoich zawodników w meczu z Piastem. Zobacz wideo z jego wypowiedzią.

Piast od pierwszych minut postawił na atak. Już w 4. minucie po błędzie obrony w dobrej sytuacji znalazł się Łukasz Czub, jednak przytomnym wyjściem Grzegorz Nalepa uratował swój zespół przed stratą gola.

W 16. minucie goście mieli najlepszą okazję na gola - z rzutu wolnego zagrywał Krzysztof Majda, piłka minęła obrońców Piasta i Adrian Szczepański będąc w doskonałej sytuacji fatalnie spudłował.

W 31. minucie gospodarze dopięli swego. Obrona Crasnovii po rzucie rożnym wybiła piłkę wprost pod nogi Radosława Gila, który kapitalnym strzałem w górny róg bramki nie dał szans na obronę Grzegorzowi Nalepie. Dwie minuty później Marcin Iwański mógł pogrążyć gości - znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, jednak pogubił się w dryblingu i obrońca wybił piłkę.

Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 2-0 (1-0)
1-0 Gil (31, strzał z około 23 metrów), 2-0 Tyrawski (53, do pustej bramki, po dograniu Iwańskiego).