Handball Stal Mielec pozyskał Mikołaja Kotlińskiego

kostek
Mikołaj Kotliński - drugi transfer mielczan.
Mikołaj Kotliński - drugi transfer mielczan. Handball Stal Mielec
Nowym zawodnikiem Handball Stali Mielec został Mikołaj Kotliński. Jest to drugi transfer do klubu z Mielca.

Mikołaj Kotliński to 19-letni zawodnik występujący na pozycji kołowego. Jest wychowankiem Vive Kielce, a ostatnie lata spędził w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Kielcach. W sezonie 2021/22 występował w pierwszej lidze w drużynie SMS ZPRP I Kielce. Nowy nabytek mielczan wystąpił w 15 spotkaniach, w których zdobył 29 bramek. Trzeba jednak dodać, że przede wszystkim występował w obronie. W 2016 roku zdobył złoty medal w kategorii dzieci na Mistrzostwach Polski. Trzy lata później zdobył srebro podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz brąz rok później w kategorii junior starszy. Ma również w swoim dorobku złoty medal mistrzostw Polski juniorów wraz z drużyna Vive Kielce oraz występy w młodzieżowej reprezentacji Polski U-20.