Heiro Rzeszów odrabiało trzy gole straty i dało radę! [ZDJĘCIA]

Waldemar Mazgaj
Heiro Rzeszów w końcówce uratowało punkt w tym ważnym meczu.
Heiro Rzeszów w końcówce uratowało punkt w tym ważnym meczu. Oliwer Kubus
To było spotkanie o ucieczkę z dołu tabeli i Heiro, które w pierwszym meczu u siebie pokonało rywala 7:3, po świetnej II połowie zdołało uratować remis.

Gredar Futsal Team Brzeg - Heiro Rzeszów 6:6 (3:0)

Bramki: Boczarski 18, 20, 32, Fabiszewski 20, 36, Zajączkowski 23 - Codello 22, Adamski 22, 32,Brocki 30, 33, 39 (przedłużony karny).

Gredar: Raczkowski (Pająk) - Ożóg, Boczarski, Zajączkowski, Jaworski oraz Zadrożny, Słonina, Krawców, Kędra, Grochowski, Michalak, Fabiszewski, Raczyński. Trener Artur Adasik.

Heiro: Piszczek - Łuciw, Krawczyk, Brocki, Codello oraz Wdowik, Adamski, Barszcz. Trener Ernest Kiczek.

Sędziowie: Ziach (Kraków) i Bąk (Kielce). Widzów 250.

Nasz zespół pojechał do Brzegu w praktycznie najmocniejszym zestawieniu, z wracającym do składu Andrijem Łuciwem. Wydawało się, że trzy szybkie gole w niespełna dwie minuty ustawiły mecz. Goście jednak w II połowie zagrali skutecznie z wycofanym bramkarzem i dogonili rywala, a w 36. minucie mogli nawet wyjść na prowadzenie, ale Piotr Krawczyk z przedłużonego karnego ostemplował słupek.

POZOSTAŁE WYNIKI: GKS Tychy - Remedium Pyskowice 5:2, Gwiazda Ruda Śląska - Futsal Nowiny 5:1, Berland OSiR Komprachcice - AZS UMCS Lublin 3:0, Orzeł Jelcz-Laskowice - Słomniczanka Słomniki 6:8; pauza: Malwee Łódź.