Heiro Rzeszów przegrało w Lublinie

Miłosz Bieniaszewski
W drugiej połowie meczu rzeszowianie często byli pod ostrzałem
W drugiej połowie meczu rzeszowianie często byli pod ostrzałem Krzysztof Kapica
Heiro Rzeszów w mocno okrojonym składzie nie miało za wiele do powiedzenia w starciu z wysoko notowanym AZS-em UMCS Lublin. Rzeszowianie walczyli dopóki starczyło im sił, czyli przez 20 minut.

AZS UMCS Lublin - Heiro Rzeszów 9:3 (2:2)

Bramki: Mietlicki 11, 25, 34, Wankiewicz 20, 32, 32, Tarkowski 22, Walęciuk 25, 36 - Ławicki 1-samobójcza, Hady 6, Łuciw 40.

AZS UMCS: Górski, Zawiślak - Ławicki, Wankiewicz, Tarkowski, Kozieł oraz Boniaszczuk, Mietlicki, Fularski, Stelmaszczuk, Zgierski, Walęciuk. Trener Artur Gadzicki.

Heiro: Piszczek, Wołowiec - Łuciw, P. Krawczyk, Hady, Wdowik oraz Kiczek, Ł. Krawczyk. Trener Ernest Kiczek.

Podobny przebieg miały dwa inne mecze rzeszowian - ten w Łodzi i z GKS-em Tychy u siebie.

Heiro miało czekać na swoje szanse, a te przyszły bardzo szybko. Po sześciu minutach było 2:0 dla gości i wydawało się, że nasz zespół może sprawić niespodziankę.

Z czasem do głosu doszli jednak miejscowi. Zaraz po stracie gola na 2:3 przyjezdni trafili w słupek. Gdyby w tej sytuacji rzeszowianom dopisało szczęście, może ten mecz skończyłby się innym wynikiem.