Heiro Rzeszów przegrało wygrany mecz

Miłosz Bieniaszewski
Po kilku meczach pauzy do gry w Heiro wrócił Sebastian Brocki. Swoje zrobił, ale porażce zapobiec nie zdołał Krzysztof Kapica
Kolejna porażka Heiro Rzeszów. Losy meczu ze Słomniczanką rozstrzygnęły się w ostatnich sekundach. Lepiej finiszowali goście.

Heiro Rzeszów - Słomniczanka Słomniki 5:6 (3:2)

Bramki: Brocki 12, 26, 31, Depta 14, P. Krawczyk 16-przedłużony karny - Przeniosło 7, 19, 35-przedłużony karny, 36-przedłużony karny, 39, Wędzony 40.

Heiro: Piszczek, Wołowiec - Łuciw, Hady, Brocki, Depta oraz Jakubek, Świst, P. Krawczyk, Wdowik. Trener Ernest Kiczek.

Słomniczanka: Zachariasz, Machlowski - Przeniosło, Czech, Nocoń, Ślęczka oraz Ząbek, Korzeniowski, Wędzony, Klim, Ciałowicz, Łakomy, Makowski, Piwowarski. Trener Kazimierz Śliwiński.

Rzeszowianie po upływie trzydziestu minut prowadzili już 5:2 i wydawało się, że pewnie ograją beniaminka. Niestety, prawdziwy dzień konia miał Adam Przeniosło, który w cztery minuty zdobył trzy gole (w całym meczu pięć trafień) i doprowadził do wyrównania.

Do końca meczu zostawała minuta i 17 sekund. Heiro dążyło do zadania decydującego ciosu, ale nadziało się na kontrę i na 15 sekund przed końcem trafili goście.