Heiro Rzeszów wyszarpało remis

Waldemar Mazgaj
07.02.2016 rzeszow heiro rzeszow stal mielec 6:3 futsal hala milocin fot krzysztof kapica Krzysztof Kapica
Heiro straciło dwa punkty w Komprachcicach ale rzeszowianie w II połowie odrabiali trzybramkową stratę.

Berland Komprachcice - Heiro Rzeszów 5:5 (4:1)

Bramki: Mika 7, 19, 32, Zyla 13, Sapa 20 - Brocki 13, 33, Fedan 30, 36, Codello 33.

Heiro: Piszczek, Szczęch - Fedan, Brocki, Lutsiv, Przybyło oraz Codello, Krawczyk, Trawka, Gruszka. Trener Ernest Kiczek.

Rzeszowianie byli już w bardzo złej sytuacji, ale ich gra bez bramkarza w II połowie zdała egzamin i zdołali doprowadzić do wyrównania. Mogli zadać decydujący cios, ale w dobrej sytuacji spudłował Brocki.

GKS Tychy - Stal Mielec 16:1 (7:0)

Bramki: Sitko 5, 6, 16, 30, 38, Myszor 7, 20, 31, Dudzik 17, 38, Kubica 20, Szachnitowski 25-karny, Słonina 26, 32, Biernat 27, 31 - Wątróbski 38.

Stal: Nowak - T. Skowron, Ł. Skowron, M. Dopart, Wątróbski - Bajorek, J. Dopart, Dudek. Trener Tomasz Skowron.

Takiej klęski nie spodziewali się nawet najwięksi pesymiści. Już do przerwy mielczanie dostali siedem ciosów i w drugiej odsłonie marzyli już tylko o tym, aby ten mecz się skończył.