Hokej. Ciarko KH Sanok rozbiło Naprzód Janów

Tomasz Szeliga
Wysoki wynik nie ma większego znaczenia - nasza drużyna już wcześniej straciła szansę na miejsce w czwórce i pojedynek ze słabiutkim Naprzodem traktowała jak mocniejszy trening przed fazą play off.

Dla hokeistów Ciarko KH dzisiejszy mecz był spacerkiem.

W 10 minucie Malasiński podał zza bramki do Dziubińskiego, sanoczanie objęli prowadzenie, ale chwila nieuwagi kosztowała ich stratę gola. Tyle, że goście z remisu cieszyli się raptem 120 sekund.

Po kolejnym trafieniu Dziubińskiego i uderzeniu Malasińskiego w okienko tercja skończyła się wynikiem 3-1 dla miejscowych. Skończyły się też emocje, bo od tej pory sanoczanie bawili się z Naprzodem w kotka i myszkę. Zwłaszcza w ostatniej tercji.

CIARKO KH SANOK - AKUNA NAPRZÓD JANÓW 7-1 (3-1, 1-0, 3-0)

BRAMKI: Dziubiński 2 (10, 16), Malasiński (18), Radwański (29), Milan (42), Kubat (45), Gruszka (59) - Podsiedlik (11)
Kary: 16 - 30 minut

W POZOSTAŁYCH PIĄTKOWYCH MECZACH: Cracovia - Unia Oświęcim 8-2, KTH Krynica - GKS Jastrzębie 1-11, GKS Tychy - Stoczniowiec Gdańsk 5-1, Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec 2-3.