Hokej. Sanok przegrał z Tychami w pierwszym meczu o brąz

pmarkocki
Ciarko PBS Bank Sanok po bardzo słabym meczu przegrało z GKS-em Tychy 2-6.
Ciarko PBS Bank Sanok po bardzo słabym meczu przegrało z GKS-em Tychy 2-6. archiwum
Hokeiści Ciarko PBS Bank Sanok przegrali z GKS-em Tychy 2-6 w pierwszym meczu o brązowy medal. Kolejne starcie jutro.

Sanoczanie zaczęli fatalnie i po pierwszej tercji przegrali aż 0-4. Odrobnego pokonywali kolejno Zion, Baranyk i dwukrotnie Łopuski. Później popularny "Wiedźmin" został zmieniony przez Kachniarza.

- Tak słabo nie grali nawet kilka lat temu, gdy nasi wychowankowie walczyli o utrzymanie - komentowali kibice na trybunach Areny Sanok.

W drugiej tercji hokeiści Ciarko PBS Bank Sanok odrobili dwa gole (Bellus, Malasiński). Trzecia odsłona jednak znów należała do gości - na listę strzelców wpisali się Bagiński i da Costa i ostatecznie skończyło się 2-6.

W rywalizacji do trzech zwycięstw 1-0 prowadzi więc GKS Tychy. Kolejne starcie jutro o 18.

Zapis relacji na żywo: Ciarko PBS Bank Sanok - GKS Tychy [1. mecz]

Ciarko PBS Bank Sanok - GKS Tychy 2-6 (0-4, 2-0, 0-2)

0-1 Zion - Pasiut - da Costa (1:37), 0-2 Baranyk - Bagiński - Simicek (3:09), 0-3 Łopuski - Pasiut (11:44, 4/4), 0-4 Łopuski - da Costa (14:14), 1-4 Bellus - Malasiński (29:27), 2-4 Malasiński - Bułanowski (32:59), 2-5 Bagiński - Jakes (45:34, 5/4), 2-6 da Costa (58:45, 5/4).

CIARKO PBS: Odrobny (14:15 Kachniarz) - Kotaska (2), Wajda (2); Kubat, Pociecha; Rąpała, Bułanowski - Vozdecky, Zapała, Kolusz; Strzyżowski, Bartos, Vitek; Gruszka, Dziubiński (2), Malasiński; Mery, Milan, Bellus (2) oraz Biały, Mermer. Trener Stefan MIKES.

GKS TYCHY: Sobecki (Witek) - Dutka, Jakes; Csorich, Zion; Majkowski (4), Sokół; Ciura, Wanacki - Baranyk, Simicek (2), Bagiński; Łopuski, Pasiut, da Costa; Bernat, Parzyszek, Janos; Przygodzki, Galant, Witecki (2). Trener Petr KREMEN.

SĘDZIOWALI Przemysław Kępa i Jacek Rokicki (Nowy Targ) oraz Marcin Młynarski (Myślenice) i Tomasz Przyborowski (Krynica). KARY: 8 - 8 minut. WIDZÓW 1300.