Horror w Friedrichshafen dla Asseco Resovii!

pmarkocki
Jochen Schoeps i Asseco Resovia tym razem byli górą.
Jochen Schoeps i Asseco Resovia tym razem byli górą. archiwum
Siatkarze Asseco Resovii wygrali w wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów z niemieckim VfB Friedrichshafen 3:2.

Po bardzo zaciętym spotkania siatkarze Asseco Resovii pokonali Niemców na ich terenie. Rzeszowianie przegrali pierwszego seta do 19, by w następnym doprowadzić do wyrównania wygrywając do 24.

Trzeci set znów wygrało VfB (do 20). Na szczęście nasi siatkarze byli górą w czwartym secie i udało im się doprowadzić do tie-breaku.

Tutaj było bardzo gorąco - Asseco Resovia przegrywała najpierw 1:4, później 4:7 i 5:8. Ostatecznie jednak udało się odrobić straty i wygrać 17:15.