III liga koszykarzy. 35 punktów Alexandra Machowskiego

Łukasz Solski
Alexander Machowski był najlepszym zawodnikiem Polonii.
Alexander Machowski był najlepszym zawodnikiem Polonii. Łukasz Solski
Rezerwy I-ligowej Polonii Przemyśl nie miały problemu z pokonaniem drużyny MET-BUD MOSiR Stalowa Wola, w meczu 11. kolejki III ligi. Goście przyjechali na mecz w okrojonym, 8-osobowym składzie.
Młoda Polonia wygrała z MET-BUD-emW meczu 11. kolejki III ligi koszykarzy, Polonia Przemyśl pokonała u siebie MET-BUD MOSiR Stalowa Wola 92:81.

Młoda Polonia wygrała z MET-BUD-em

Polonia szybkie tempo gry narzuciła już w pierwszej kwarcie. Seryjnie trafiał Alexander Machowski, który w całym meczy zdobył 35 punktów, trafiający przy tym cztery razy za trzy. Wspierał go drugi zawodnik pierwszej drużyny Polonii, Bartosz Zając, który uzbierał na swoim koncie 20 punktów.

Przewaga "Niedźwiadków" zmalała w ostatniej kwarcie, kiedy to trener gospodarzy, Arkadiusz Skafiriak dał pograć rezerwowym. Ostatecznie Polonia pokonała MET-BUD 92:81.

Do zakończenia rozgrywek pozostały trzy kolejki. Na czele tabeli jest MOSiR Krosno, który ma jeden punkt przewagi nad Basket Biłgoraj, Polonią Przemyśl i MOSiR Stalowa Wola. Krośnianie rozegrali jeden mecz więcej.

POLONIA PRZEMYŚL - MET-BUD MOSiR STALOWA WOLA 92:81 ( 2:17, 28:17, 22:18, 20:29)

POLONIA: MACHOWSKI 35, ZAJĄC 20, URBAN 9, KURIAŃCZYK 6, GWIZDOŃ 7, SIWAK 8, KAZURA 4, KINDLIK 2, STRZĘPEK 1, CEBEŃSKO 0, ROWIŃSKI 0, DANIELUK 0.

MET-BUD: MAŁEK 29, WOJTANOWICZ 25, KOWALSKI 15, ŚLEPECKI 10, MAKAREWICZ 2, ROGAŁA 0.

POZOSTAŁE WYNIKI: MOSiR Krosno - ZKS Stal Stalowa Wola 100:91, SSK Błażowa - OSSM PZKosz Stalowa Wola 84:96, Znicz Jarosław - Basket Biłgoraj 57:68.