IV liga podkarpacka w liczbach

Miłosz Bieniaszewski
LKS Pisarowce 9 bramek zdobył z rzutów karnych, a Jedność Niechobrz (na biało) przegrała 21 meczów Krzysztof Kapica
Przygotowaliśmy też dla Państwa podsumowanie podkarpackiej IV ligi w liczbach. Kto więc najczęściej wygrywał? A kto zdobył najwięcej goli z karnych?

0 - Kolbuszowianka na własnym boisku ani raz nie zremisowała

1 - tylko raz na wyjeździe zremisował LKS Skołoszów

2 razy na wyjeździe wygrywały zespoły Błękitnych Ropczyce i KS Wiązownica

Aż 3 razy Jedność Niechobrz przegrywała 0:5

4 gole w meczu z Sokołem Sokolniki zdobył napastnik KS Wiązownica Mateusz Hołub. Mógł zdobyć pięć, ale nie wykorzystał karnego.

5 razy Wisłok Wiśniowa wygrywał po 1:0

6 razy Rzemieślnik Pilzno remisował 1:1. Również tyle bramek zdobył dla Kolbuszowianki Konrad Maca. Okazał się najlepszym strzelcem drużyny, mimo że grał w niej tylko wiosną

7 razy piłkarze popisywali się hat-trickami

9 - tyle bramek z rzutów karnych zdobył LKS Pisarowce

10 bramek było samobójczych. Tyle razy punktami dzielił się Rzemieślnik Pilzno

13 razy Stal Nowa Dęba nie traciła bramki

15 - w tyle minut Błękitni Ropczyce zdobyli cztery gole w meczu z LKS-em Skołoszów

16 piłkarzy trafiało dla Kolbuszowianki

17 razy Crasnovia zdobywała gole w ostatnim kwadransie. W tym samym czasie tyle goli stracił Przełom Besko

20 punktów zdobył najgorszy w lidze Sokół Sokolniki

21 razy przegrywała Jedność Niechobrz

22 razy wygrywał Cosmos Nowotaniec

24 - najlepszą obronę miał Cosmos Nowotaniec

25 goli zdobył najlepszy strzelec ligi Damian Wolański z Rzemieślnika Pilzno. To stanowi niemal połowę dorobku całej drużyny

W sezonie odbyło się 240 meczów.

317 razy do bramki trafiali goście. Tyle samo goli padło w pierwszych połowach.

385 goli zdobyli gospodarze. Tyle bramek padło po przerwie.

Ok. 450 mieszkańców liczy Nowotaniec, czyli miejscowość najlepszego w lidze Cosmosu