Izolator Boguchwała nie dał szans Unii Nowa Sarzyna

Miłosz Bieniaszewski
Izolator Boguchwała (biało-czarne stroje) pewnie pokonał Unię Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała (biało-czarne stroje) pewnie pokonał Unię Nowa Sarzyna Krzysztof Kapica
Unia Nowa Sarzyna, która jest beniaminkiem 4 ligi nie miała za wiele do powiedzenia w pojedynku z Izolatorem Boguchwała. Wynik 0:4 to najniższy wymiar kary dla gospodarzy.

Izolator, będący jednym z głównych faworytów do awansu, nie pozostawił beniaminkowi żadnych złudzeń. – Przeskok z okręgówki do 4 ligi okazał się dla nas ogromny – przyznaje Grzegorz Sroka, trener Unii.

– Spodziewałem się bardzo trudnego meczu, ale liczyłem na lepszą postawę moich chłopaków, a oni wyszli z pospuszczanymi głowami. Mieliśmy grać szybko i z kontry, ale nic z tego nie wyszło – dodaje.

Izolator powinien był wyjść na prowadzenie już na początku, ale wtedy jeszcze fortuna była po stronie miejscowych. Po półgodzinie gry nie było już jednak zmiłuj i wynik otworzył Piotr Szkolnik. Przed przerwą podwyższył Patryk Róg i jasnym się stało, że tylko kataklizm może odebrać gościom wygraną. Tym bardziej, że „Izolacja” kapitalnie otworzyła drugą połowę, a tym samym zamknęła mecz.

– Mieliśmy respekt dla rywala, bo beniaminek na początku zawsze jest groźny. Chłopaki zagrali jednak dobre spotkanie i w pełni zasłużenie wygraliśmy – cieszył się Tomasz Głąb, trener Izolatora. – Mając pewne prowadzenie oddaliśmy trochę inicjatywę gospodarzom, ale wszystko było pod kontrolą. Jedyne zagrożenie ze strony rywali było po stałych fragmentach gry – zakończył trener gości.

Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 0:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Szkolnik 30, 0:2 Róg 41, 0:3 Rębisz 46, 0:4 Róg 48.

Unia: Żuraw – Florek, Kulec, Pieróg, Bielak – Filip (70 Wiatr), Wośko (56 Błajda), Sarzyński, Bigas, Sobota (56 Madej) – Klocek (46 Kwaśniak). Trener Grzegorz Sroka.

Izolator: Lewandowski – Gajdek, Bogacz, Dąbek, Szkolnik (85 Lusiusz) – Rębisz (76 Brogowski), Zieliński (70 Żuczek), Cupryś, Madeja (54 Szczoczarz), Domin (64 Puc) – Róg (85 Kachniarz). Trener Tomasz Głąb.