Izolator Boguchwała tylko zremisował z Avią

Tomasz Szeliga
- Straciliśmy dwa punkty - przyznał po remisie z Avią trener Izolatora Grzegorz Opaliński. Krzysztof Kapica
Izolator-Avia 1-1. Maleją szanse drużyny z Boguchwały na awans. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego tracą do Wisły Puławy już 6 punktów.

Świdniczanie grali agresywnie, blisko przeciwnika i miejscowi mieli problem z wymianą kilku podań. To nie przypadek, że Avia wiosną przegrała tylko jeden mecz.

Pierwszy strzał w światło bramki obejrzeliśmy dopiero w 34 minucie (Maciej Porada), co nie znaczy, że było nudno. Tyle, że zamiast koronkowych akcji mieliśmy męską walkę o każdy skrawek boiska. W końcówce pierwszej połowy Izolator zepchnął rywali do obrony i dopiął swego.
Mecz nie musiał się kończyć remisem. Okazji na gola nie wykorzystali jednak Płonka i Bereś. W zespole Avii groźnie strzelał Bartłomiej Mazurek.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - AVIA ŚWIDNIK 1-1 (1-0)
1-0 Płonka (45, głową, asysta Beresia), 1-1 Kamiński (66, głową, asysta Muszyńskiego).

Obszerna relacja z meczu, składy obydwu drużyn oraz noty dla zawodników we wtorkowym, papierowym wydaniu Stadionu