Izolator Boguchwała wygrał na wyjeździe. Legion Pilzno bez punktów, ale z "golem" kolejki

Legion Pilzno przegrał u siebie z Izolatorem Boguchwała
Legion Pilzno przegrał u siebie z Izolatorem Boguchwała M.Jastrzębski
Legion Pilzno uległ na swoim boisku Izolatorowi Boguchwała 0:2 w meczu 4 ligi podkarpackiej. Mecz odbył się bez udziału publiczności, bo powiat dębicki znalazł się w czerwonej strefie.

Izolator od początku narzucił swój styl gry i zdominował przeciwnika. Efektem były dwa szybko strzelone gole. Pierwszy padł z kilku metrów, po tym jak Daniel wyskoczył najwyżej do wrzuconej w pole karne gospodarzy piłki. Kilka minut później było już 0:2. Goście przeprowadzili akcję skrzydłem, a po dośrodkowaniu Dariusz Bieszczad chcąc wybić piłkę, wpakował ją do swojej bramki. Było to bardzo efektowne uderzenie.

Wynik już się nie zmienił, choć mógł. W 57. minucie gospodarze mieli karnego, ale strzał Damiana Wolańskiego obronił bramkarz Izolatora. Goście mogli dobić rywala, ale piłka po strzale Dudka trafiła tylko w poprzeczkę.

Legion Pilzno - Izolator Boguchwała 0:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Daniel 8, 0:2 Bieszczad 11-samobójcza.

Legion: Kochan - Tragarz, Bieszczad (46 Pierzchała), Buras, Pęcak ŻK, Wolański, Manzo ŻK, Dereń (70 Kozioł), Barycza, Sikora (77. Barszcz), Sztuka (62 Kwiatek). Trener Roman Gruszecki.

Izolator: Ziobro - Cach ŻK (73 Łań), Bogacz, Gajdek, Wilk, Ciemierkiewicz ŻK (83 Edosomwan), Dobrzański, Worosz, Daniel (81 Duda), Dudek, Kowal (71 Penar). Trener Bartosz Zołotar.

Sędziował: Kasza. Mecz bez udziału publiczności.