Jar Kielnarowa i Tramp Jarosław z medalami. Kielnarowianki największą niespodzianką mistrzostw Polski

Mistrzyniami Polski juniorów młodszych zostały łuczniczki z Prudnika (w środku), po lewej wicemistrzynie - Jar Kielnarowa, a po prawej zdobywcy 3. miejsca Tramp Jarosław www.archery.pl/
Zawodniczki Jaru Kielnarowa sprawiły sporą niespodziankę podczas łuczniczych mistrzostw Polski juniorów młodszych w Zgierzu.

Drużyna w składzie: Anna Hetman, Kinga Czarnik i Julia Pocałuń wywalczyła srebrny medal w półfinale pokonując faworyzowaną ekipę Łucznika Żywiec 6:2. Warto dodać, że po kwalifikzacjach kielnarowianki przegrawały z rywalkami 121 pkt., zajmując dopiero 11. miejsce. Wcześniej Jar pokonał wyżej notowane zawodniczki z Unii Pielgrzymka.

Na najniższym stopniu podium stanęły inne łuczniczki z naszego regionu - Tramp Jarosław w składzie: Sylwia Zając, Natalia Babiak, Weronika Macina i Joanna Gilowska. Mistrzem w tej konkurencji został Obuwnik Prudnik.