Jarosławianie wciąż bez punktu z wyjazdu

arb
Zespół Arkadiusza Barana przegrał w Lublinie aż 1:4.
Zespół Arkadiusza Barana przegrał w Lublinie aż 1:4. Fot. Łukasz Solski
JKS Jarosław doznał czwartej porażki na wyjeździe. Nie był w stanie przeciwstawić się jednemu z faworytów rozgrywek - Motorowi Lublin.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po trafieniu Kozbana z bliskiej odległości. Sześć minut później lublińskim kibicom przypomniał się Kamil Stachyra, który od obecnego sezonu reprezentuje barwy JKS-u, celnie trafiając po ziemi. Radość podopiecznych Arkadiusza Barana nie trwała długo. Z rzutu wolnego dogrywał Słotwiński i Gieraga wpakował piłkę do bramki. W drugiej połowie świetną zmianę dał Nowak, który tuż po wejściu na plac gry dwa razy pokonał Zająca, rozstrzygając losy meczu.

Motor Lublin - JKS Jarosław 4:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Kozban 27; 1:1 Stachyra 33; 2:1 Gieraga 38; 3:1 Nowak 68, 4:1 Nowak 70.

Motor: Otczenaszenko - Szkatuła, Cholerzyński, (71 Kamiński), Gieraga, Słotwiński, Kaczmarek, Tymosiak, Korczakowski (77 Michota), Oziemczuk (58 Dzięgielewski), Majkowski (83 Tkaczuk), Kozban (67 Nowak). Trener Marcin Sasal.

JKS: Zając 4 – Bała 4 (79 Czyż), Gliniak 4, Maciejewski 4, Michalak 4, Kmak (74 Urbaniak), Tarasenko 4 (90 Boratyn), Surmiak 4, Stachyra ż 4, Pękala 4, (64 Purcha), Zawiślak 4. Trener Arkadiusz Baran.

Sędziował Jabłoński (Kraków). Widzów 2710.

Magazyn Sportowy24. Świerczewski: Z "dziką" Armenią może być trudniej niż z Czarnogórą