Jarosławska tenisistka na podium we Francji i Belgii. W turnieju Metz była bardzo blisko awansu do wielkiego finału

Anna Brzyska zanotowała udany zagraniczny wojaż
Anna Brzyska zanotowała udany zagraniczny wojaż archiwum tenisistki
Dwa brązowe medale w kategorii Under’17 zdobyła Anna Brzyska (SMS Jarosław) w międzynarodowych turniejach we francuskim Metz i w belgijskim Spa (cykl WTT Youth Contender).

W Metz do awansu do wielkiego finału jarosławiance zabrakło niewiele - w półfinale uległa minimalnie reprezentantce Singapuru – Ser Lin Qian 2:3 (w ostatnim secie 11:13).

Kilka dni później Anna dotarła do półfinału World Table Tennis Youth Contender w Spa. Podobnie jak w Metz, także i w Belgii w 1/2 finału tenisistka została wyeliminowała przez późniejszą triumfatorkę całych zawodów - Sarah Jalli z USA.

Współautorem sukcesów Anny w Spa i Metz jest trener i zawodnik Sokołowa S.A. Jarosław - Mateusz Czernik, który pełni funkcję trenera reprezentacji Polski kadetek.