Jedność Niechobrz w IV lidze

Jedność Niechobrz nowy sezon rozpocznie w IV lidze.
Jedność Niechobrz nowy sezon rozpocznie w IV lidze. Łukasz Pado
Piłkarze Jedności Niechobrz pokonali dziś 2-1 Strug Tyczyn i na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek piłkarskiej klasy O Rzeszów zapewnili sobie awans do IV ligi.

Jedność już do przerwy prowadziła 2-0 po dwóch bramkach Grzebyka. Z fetą trzeba było jednak poczekać. Po kiepskiej pierwszej połowie w drugiej goście zagrali znacznie bardziej ofensywnie i stworzyli sobie wiele dogodnych sytuacji. Nie zniechęciła ich nawet czerwona kartka dla Remigiusza Szymańskiego, który opuścił boisko w 66. minucie. Strug zdołał strzelić kontaktowego gola z rzutu karnego, ale na więcej zabrakło czasu.

Na kameralnym, ale bardzo ładnym, stadionie w Niechobrzu, po ostatnim gwizdku sędziego, wystrzeliły korki od szampana.

- Po bardzo dobrej pierwszej połowie, chyba za wcześnie zaczęliśmy świętowanie i rywale omal nas nie skarcili za to - mówi Marek Kramarz, trener Jedności. - Ten awans jest dla mnie szczególny. Kiedyś awansowałem z Resovią, ale wtedy byłem II trenerem.

SPAR JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - STRUG SZIK TYCZYN 2-1 (2-0)
BRAMKI: Grzebyk 2 (15-karny, 38) - Opoń (85-karny).