Jest terminarz 4 ligi podkarpackiej. Hity dla kibiców w Jaśle i Przemyślu na inaugurację

Waldemar Mazgaj
Waldemar Mazgaj
Ceremonię losowania terminarza przeprowadzili prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba i redaktor naczelny Nowin – Stanisław Sowa. fot. materiały prasowe
Dwa mocne kibicowsko pojedynki odbędą się już w 1. kolejce rozgrywek 4 ligi podkarpackiej, której terminarz wylosowano dziś w Hotelu Rzeszów. Ceremonię losowania terminarza przeprowadzili prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba i redaktor naczelny Nowin – Stanisław Sowa.

W sezonie 2020/21 w 4 lidze ma grać aż 22 zespoły. Przynajmniej tyle dostało licencje na nowy sezon, choć niektóre z nadzorem – JKS Jarosław (z finansowym i infrastrukturalnym), Czarni Jasło i Korona Rzeszów (z nadzorem infrastrukturalnym), Partyzant Targowiska i Start Pruchnik (z nadzorem personalnym).

Tylko w rundzie jesiennej zespoły zagrają systemem każdy z każdym, a następnie będzie przeprowadzony podział na grupy mistrzowską (miejsca 1-8) i spadkową (od 9. w dół). Wiosną, w rundzie finałowej, zespoły z górnej części tabeli zagrają ze sobą po dwa razy, a z dolnej tylko jeden mecz. Dlatego tak ważne było losowanie.

Runda jesienna 4 ligi ma się rozpocząć 25/26 lipca. Jesienią zaplanowano cztery terminy środowe. Koniec I rundy zaplanowano na 14/15 listopada.

Pełny terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka - 25-26 lipcaWatkem Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk
Wisłok Wiśniowa - Ekoball Stal Sanok
Sokół Nisko - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Piast Tuczempy - Lechia Sędziszów Małopolski
Resovia II - Start Pruchnik
Legion Pilzno - Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce - Stal II Mielec
Stal II Stalowa Wola - Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni Jasło - JKS Jarosław
Izolator Boguchwał - Igloopol Dębica

2. kolejka - 29 lipca (środa)Orzeł Przeworsk - Igloopol Dębica
JKS Jarosław - Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna - Czarni Jasło
Karpaty Krosno - Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski - Polonia Przemyśl
Start Pruchnik - Legion Pilzno
Lechia Sędziszów Małopolski - Resovia II
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Piast Tuczempy
Ekoball Stal Sanok - Sokół Nisko
Watkem Korona Rzeszów - Wisłok Wiśniowa

3. kolejka - 1-2 sierpniaWisłok Wiśniowa - Orzeł Przeworsk
Sokół Nisko - Korona Rzeszów
Piast Tuczempy - Ekoball Sanok
Resovia II Rzeszów - Partyzant Targowiska
Legion Pilzno - Lechia Sędziszów Małopolski
Polonia Przemyśl - Start Pruchnik
Błękitni Ropczyce - Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Stalowa Wola - Karpaty Krosno
Czarni Jasło - Stal II Mielec
Izolator Boguchwała - Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica - JKS Jarosław

4. kolejka - 8-9 sierpniaOrzeł Przeworsk - JKS Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna - Igloopol Dębica
Stal II Mielec - Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno - Czarni Jasło
Głogovia Głogów Małopolski - Stal II Stalowa Wola
Start Pruchnik - Błękitni Ropczyce
Lechia Sędziszów Małopolski - Polonia Przemyśl
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Legion Pilzno
Ekoball Stal Sanok - Resovia II
Korona Rzeszów - Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko

5. kolejka - 12 sierpnia (środa)Sokół Nisko - Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa
Resovia II - Watkem Korona Rzeszów
Legion Pilzno - Ekoball Stal Sanok
Polonia Przemyśl - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Błękitni Ropczyce- Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Stalowa Wola - Start Pruchnik
Czarni Jasło - Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno
Igloopol Dębica - Stal II Mielec
JKS Jarosław - Sokół Kolbuszowa Dolna

6. kolejka -15-16 sierpniaOrzeł Przeworsk - Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec - JKS Jarosław
Karpaty Krosno - Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała
Start Pruchnik - Czarni Jasło
Lechia Sędziszów Małopolski - Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska - Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok- Polonia Przemyśl
Watkem Korona Rzeszów - Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa - Resovia II
Sokół Nisko - Piast Tuczempy

7. kolejka - 22-23 sierpniaPiast Tuczempy - Orzeł Przeworsk
Resovia II - Sokół Nisko
Legion Pilzno - Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl - Watkem Korona Rzeszów
Błękitni Ropczyce - Ekoball Stal Sanok
Stal II Stalowa Wola- Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Czarni Jasło - Lechia Sędziszów Małopolski
Izolator Boguchwała - Start Pruchnik
Igloopol Dębica - Głogovia Głogów Młp
JKS Jarosław - Karpaty Krosno
Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal II Mielec

8. kolejka - 26 sierpnia (środa)Orzeł Przeworsk - Stal II Mielec
Karpaty Krosno- Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Małopolski - JKS Jarosław
Start Pruchnik - Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski - Izolator Boguchwała
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Czarni Jasło
Ekoball Stal Sanok- Stal II Stalowa Wola
Watkem Korona Rzeszów - Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl
Sokół Nisko - Legion Pilzno
Piast Tuczempy - Resovia II

9. kolejka - 29-30 sierpniaResovia II - Orzeł Przeworsk
Legion Pilzno - Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce - Wisłok Wiśniowa
Stal II Stalowa Wola - Watkem Korona Rzeszów
Czarni Jasło - Ekoball Stal Sanok
Izolator Boguchwała - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Igloopol Dębica - Lechia Sędziszów Małopolski
JKS Jarosław - Start Pruchnik
Sokół Kolbuszowa Dolna - Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Mielec - Karpaty Krosno

10. kolejka - 5-6 wrześniaOrzeł Przeworsk - Karpaty Krosno
Głogovia Głogów Małopolski - Stal II Mielec
Start Pruchnik- Sokół Kolbuszowa Dolna
Lechia Sędziszów Małopolski - JKS Jarosław
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Igloopol Dębica
Ekoball Stal Sanok - Izolator Boguchwała
Watkem Korona Rzeszów - Czarni Jasło
Wisłok Wiśniowa - Stal II Stalowa Wola
Sokół Nisko - Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl
Resovia II - Legion Pilzno

11. kolejka - 9 września (środa)Legion Pilzno - Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl - Resovia II
Błękitni Ropczyce - Piast Tuczempy
Stal II Stalowa Wola - Sokół Nisko
Czarni Jasło - Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała - Watkem Korona Rzeszów
Igloopol Dębica - Ekoball Stal Sanok
JKS Jarosław - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Sokół Kolbuszowa Dolna - Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Mielec - Start Pruchnik
Karpaty Krosno - Głogovia Głogów Małopolski

12. kolejka - 12-13 wrześniaOrzeł Przeworsk- Głogovia Głogów Małopolski
Start Pruchnik - Karpaty Krosno
Lechia Sędziszów Małopolski - Stal II Mielec
Partyzant Targowiska - Sokół Kolbuszowa Dolna
Ekoball Stal Sanok - JKS Jarosław
Watkem Korona Rzeszów - Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała
Sokół Nisko - Czarni Jasło
Piast Tuczempy - Stal II Stalowa Wola
Resovia II - Błękitni Ropczyce
Legion Pilzno- Polonia Przemyśl

13. kolejka - 19-20 wrześniaPolonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce - Legion Pilzno
Stal II Stalowa Wola - Resovia II
Czarni Jasło - Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała - Sokół Nisko
Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław - Watkem Korona Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna - Ekoball Stal Sanok
Stal II Mielec - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Karpaty Krosno - Lechia Sędziszów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski - Start Pruchnik

14. kolejka - 26-27 wrześniaOrzeł Przeworsk - Start Pruchnik
Lechia Sędziszów Małopolski - Głogovia Głogów Małopolski
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Karpaty Krosno
Ekoball Stal Sanok - Stal II Mielec
Watkem Korona Rzeszów - Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa - JKS Jarosław
Sokół Nisko - Igloopol Dębica
Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała
Resovia II - Czarni Jasło
Legion Pilzno - Stal II Stalowa Wola
Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce

15. kolejka - 3-4 październikaBłękitni Ropczyce Orzeł Przeworsk
Stal II Stalowa Wola - Polonia Przemyśl
Czarni Jasło - Legion Pilzno
Izolator Boguchwała - Resovia II
Igloopol Dębica - Piast Tuczempy
JKS Jarosław - Sokół Nisko
Sokół Kolbuszowa Dolna - Wisłok Wiśniowa
Stal II Mielec - Watkem Korona Rzeszów
Karpaty Krosno - Ekoball Stal Sanok
Głogovia Głogów Małopolski - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Start Pruchnik - Lechia Sędziszów Małopolski

16. kolejka 10-11 październikaOrzeł Przeworsk - Lechia Sędziszów Małopolski
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Start Pruchnik
Ekoball Stal Sanok - Głogovia Głogów Małopolski
Watkem Korona Rzeszów - Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa - Stal II Mielec
Sokół Nisko - Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy - JKS Jarosław
Resovia II - Igloopol Dębica
Legion Pilzno - Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl - Czarni Jasło
Błękitni Ropczyce - Stal II Stalowa Wola

17. kolejka - 17-18 październikaStal II Stalowa Wola - Orzeł Przeworsk
Czarni Jasło - Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica - Legion Pilzno
JKS Jarosław - Resovia II
Sokół Kolbuszowa Dolna - Piast Tuczempy
Stal II Mielec- Sokół Nisko
Karpaty Krosno - Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski - Watkem Korona Rzeszów
Start Pruchnik - Ekoball Stal Sanok
Lechia Sędziszów Małopolski - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

18. kolejka - 24-25 październikaOrzeł Przeworsk - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Ekoball Stal Sanok - Lechia Sędziszów Małopolski
Watkem Korona Rzeszów - Start Pruchnik
Wisłok Wiśniowa - Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko - Karpaty Krosno
Piast Tuczempy - Stal II Mielec
Resovia II - Sokół Kolbuszowa Dolna
Legion Pilzno - JKS Jarosław
Polonia Przemyśl - Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce - Izolator Boguchwała
Stal II Stalowa Wola - Czarni Jasło

19. kolejka - 31 październikaCzarni Jasło - Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała - Stal II Stalowa Wola
Igloopol Dębica - Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław - Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna - Legion Pilzno
Stal II Mielec - Resovia II
Karpaty Krosno - Piast Tuczempy
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Nisko
Start Pruchnik - Wisłok Wiśniowa
Lechia Sędziszów Małopolski - Watkem Korona Rzeszów
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Ekoball Stal Sanok

20. kolejka - 7-8 listopadaOrzeł Przeworsk - Ekoball Stal Sanok
Watkem Korona Rzeszów - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Wisłok Wiśniowa - Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Nisko - Start Pruchnik
Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Małopolski
Resovia II Rzeszów - Karpaty Krosno
Legion Pilzno - Stal II Mielec
Polonia Przemyśl - Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce - JKS Jarosław
Stal II Stalowa Wola - Igloopol Dębica
Czarni Jasło - Izolator Boguchwała

21. kolejka - 14-15 listopadaIzolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica - Czarni Jasło
JKS Jarosław - Stal II Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna - Błękitni Ropczyce
Stal II Mielec - Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno - Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski - Resovia II
Start Pruchnik - Piast Tuczempy
Lechia Sędziszów Małopolski - Sokół Nisko
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Wisłok Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok - Watkem Korona Rzeszów

Nadal nie wiadomo czy do gry w 4 lidze przystąpi Partyzant Targowiska, który po prawdopodobnym wycofaniu się głównego sponsora – firmy Mal-Bud1, wolałby chyba grać w krośnieńskiej klasie O.

Nie jest też pewny udział rezerw Stali Stalowa Wola, bo jej pierwszy zespół wciąż walczy o utrzymanie w 2 lidze, a jeżeli nie osiągnie tego celu (sezon kończy się 25 lipca) to wówczas drugi zespół będzie musiał występować w klasie okręgowej.

Jeżeli odpadnie jedna z tych drużyn - to jej potencjalny rywal będzie pauzował. Jeżeli obie - to w związku rozważają nawet zmianę terminarza z zachowaniem pierwszych kolejek.

Rozlosowano również mecze półfinałowe regionalnego Pucharu Polski na szczeblu Rzeszów/Dębica. W meczach zaplanowanych na 18 lipca Wisłok Wiśniowa zagra z Izolatorem Boguchwała, a Legion Pilzno z Wisłoką Dębica.


ZOBACZ TAKŻE - Sylwia Matuszczyk, nowa piłkarka ręczna Eurobudu JKS-u: Przenosiny do Jarosławia mogą mi pomóc [STADION]

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie