JUDO. Kolejne medale dla UKJ Millenium Rzeszów

Przemysław Markocki
Zawodnicy UKJ Millnieum Rzeszów wraz z trenerem.
Zawodnicy UKJ Millnieum Rzeszów wraz z trenerem. ARCHIWUM
Zawodnicy UKJ Millenium Rzeszów pokazali się z dobrej strony podczas międzynarodowego turnieju judo młodzików i dzieci, który odbył się w Krośnie. Rzeszowianie wywalczyli 9 medali.

Złote medale wywalczyli Kacper Wierzbicki (kat. do 46 kg) oraz Arkadiusz Drąg (do 42 kg) i Jakub Sala (do 30 kg). Srebrny krążek w kategorii do 46 kg wywalczył Norbert Majcher.

Brązowe medale podczas zawodów w Krośnie wywalczyli Maciej Wilk (kat. do 46 kg), Marcin Pięta (do 37 kg), Szymon Cużytek (do 36 kg) oraz Izabela Cużytek i Karol Zahuta (oboje do 27 kg).

Tuż za podium, na piątych miejscach, znaleźli się: Martyna Baran (do 29 kg) oraz Daniel Krempeć (powyżej 55 kg).

Wśród 20 startujących ekip zawodnicy Millenium Rzeszów uplasowali się na czwartej pozycji. W zawodach wzięło udział łącznie ponad 200 zawodników z Polski, Ukrainy, Czech, Słowacji i Rumunii.