Judocy Millenium Rzeszów pokazali się w trzech zawodach. Worek medali najmłodszych na mistrzostwach w Lublinie

Młodzi judocy Millenium pokazali klasę w Lublinie
Młodzi judocy Millenium pokazali klasę w Lublinie Archiwum klubu
Norbert Majcher (do 90 kg) zajął 4. miejsce w Pucharze Polski Seniorów w Warszawie. To udany występ Norberta, zważywszy, że pierwszy po niedawnej operacji kolana.

Puchar Polski Juniorów i Juniorów młodszych odbył się w Gdyni. Tam tuż za podium uplasowali się Michał Klimko (do 81 kg) oraz Filip Jakubowski, a na 7. miejscu Wojciech Antkowicz (obaj 73 kg).

Bardzo dobrze spisali się mali judocy Millenium na Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego, gdzie wywalczyli trzynaście medali.

Złoto zdobyli: Julia Dec do 52 kg, Hubert Jakubowski do 38 kg, Robert Tarsała do 46 kg, Mikołaj Opioła plus 50 kg, Dominik Wołowiec do 50 kg, Szymon Balawender do 46 kg, Bruno Jakubowski do 32 kg, Maksymilian Piotrowski do 29 kg, Aleksander Więch do 32 kg, Hanna Dec do 25 kg

Srebro: Miłosz Jakubowski do 50 kg, Wiktor Materna do 35 kg oraz Kacper Stec do 31 kg

W turnieju wystartowało blisko dwieście chłopców i dziewcząt z Polski wschodniej i Ukrainy.