NOWINY24
    TO CZYTAJĄ INNI

    Popularne na portalu

    Rozwiń
    NOWINY24
    Zwiń

    Popularne na portalu

    • Przestępcy seksualni z Podkarpacia. Zdjęcia gwałcicieli i pedofilów z rejestru MS
    • Wypadek na moście w Przemyślu. Samochód prawie spadł do rzeki Wiar
    • W Rzeszowie trwa przedświąteczna spowiedź [DATY, GODZINY]

    Kandydaci do rady miejskiej Mielca

    Kandydaci do rady miejskiej Mielca

    mbartoszewicz

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Lista kandydatów

    KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

    Okręg nr 1

    1 Małek Edward 47 Mielec
    2 Chorabik Armand Dominik 20 Mielec
    3 Stryjski Grzegorz Michał 58 Mielec
    4 Parys Witold Piotr 40 Mielec
    5 Łącz Magdalena Jadwiga 26 Mielec
    6 Krempa Zofia Maria 53 Mielec
    7 Gardulski Wojciech Tadeusz 33 Mielec
    8 Pluchciński Bogusław Zbigniew 58 Mielec
    9 Nowak Marek Stanisław 34 Mielec

    Okręg nr 2

    1 Kotula Dorota Anna 52 Mielec
    2 Binda Paweł Andrzej 30 Mielec
    3 Gawron Anna Magdalena 31 Mielec
    4 Bąk Marian Jan 74 Mielec
    5 Ryba Wojciech 64 Mielec
    6 Łępa Halina 55 Mielec
    7 Pluta Jacek Józef 42 Mielec
    8 Gancarz Jan 62 Mielec
    9 Sabaj Krystyna Teresa 61 Mielec
    10 Gryndzia Wanda 56 Mielec
    11 Narowska Wiesława 47 Mielec

    Okręg nr 3

    1 Gadomska Barbara Maria 66 Mielec
    2 Stan Sławomir Stanisław 43 Mielec
    3 Rajzer Barbara Aneta 41 Mielec
    4 Zych Jarosław Henryk 32 Mielec
    5 Barnaś Elżbieta 44 Mielec
    6 Kogut Leszek Andrzej 70 Mielec
    7 Kruczek Zofia Władysława 62 Mielec
    8 Krawiec Janusz Robert 46 Mielec
    9 Chłopek Monika Barbara 20 Mielec
    10 Aleksiej Ewa Teresa 57 Mielec

    Okręg nr 4

    1 Broda Wojciech Tadeusz 55 Mielec
    2 Skiba Konrad Tomasz 20 Mielec
    3 Polańska Gabriela 53 Mielec
    4 Ogorzałek Eliza Dorota 43 Mielec
    5 Szot Maria 53 Mielec
    6 Ortyl Danuta Agnieszka 37 Mielec
    7 Kozub Piotr Sławomir 32 Mielec
    8 Molek Karol Grzegorz 33 Mielec
    9 Bogacz-Wardzińska Halina 53 Mielec
    10 Muzyczka Anna Barbara 54 Mielec
    11 Jakubowska Mirosława Gabriela 49 Mielec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Okręg nr 1

    1 Kopeć Jerzy 62 Mielec
    2 Ryniewicz Mariusz 40 Mielec
    3 Skalski Marek Mieczysław Maria 65 Mielec
    4 Kisiel Józefa 54 Mielec
    5 Labak Krzysztof Stanisław 49 Mielec
    6 Winiarz Jerzy Józef 55 Mielec
    7 Dudzik Janina 65 Mielec
    8 Pieróg Marek 51 Mielec
    9 Zieliński Mirosław Adam 28 Mielec
    10 Giec Andrzej Antoni 54 Mielec
    11 Haracz Hieronim Władysław 39 Mielec
    12 Mazur Mariusz Stanisław 40 Mielec

    Okręg nr 2

    1 Kopacz Jacek Stanisław 31 Mielec
    2 Babiec Tomasz 30 Mielec
    3 Zaskalski Józef Władysław 67 Mielec
    4 Kotwica Ryszard Marek 46 Mielec
    5 Kubiak Zofia 62 Mielec
    6 Leśniak Roman Jan 51 Mielec
    7 Wrona Roman 39 Mielec
    8 Paterak Janusz 56 Mielec
    9 Borowiec-Forczek Anna Aneta 29 Mielec
    10 Bacewicz Kazimiera Teresa 58 Mielec
    11 Sobczyk Elżbieta Urszula 57 Mielec
    12 Swół Radosław Dariusz 27 Mielec

    Okręg nr 3

    1 Szostak Krzysztof 29 Mielec
    2 Stala Józef Stanisław 62 Mielec
    3 Jaskot Bartłomiej Sławomir 34 Mielec
    4 Wojdon Eryk Maciej 38 Mielec
    5 Kazana Jerzy Feliks 78 Mielec
    6 Gaj Fryderyk Ryszard 72 Mielec
    7 Kowalski Józef 66 Mielec
    8 Wieczerzak Józef 70 Mielec
    9 Paterak Marcin Arkadiusz 20 Mielec

    Okręg nr 4

    1 Kopeć Aleksander 60 Mielec
    2 Dziadzio Stanisław Franciszek 45 Mielec
    3 Wyparło Elżbieta Stanisława 45 Mielec
    4 Cena Jakub Grzegorz 24 Mielec
    5 Hałata Marta Franciszka 50 Mielec
    6 Szyler Józef Andrzej 66 Mielec
    7 Stachowicz Zofia 63 Mielec
    8 Zuch Maria Elżbieta 50 Mielec
    9 Piskor Władysław Jan 56 Mielec
    10 Magda Zbigniew Kazimierz 56 Mielec
    11 Kozłowski Marek Dariusz 38 Mielec
    12 Straż Eugeniusz 64 Mielec

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE W MIELCU

    Okręg nr 1

    1 Skowron Andrzej Jan 39 Mielec
    2 Bochenek Leszek 33 Mielec
    3 Nowak Marzena Elżbieta 37 Mielec
    4 Oleksiewicz Władysław 64 Mielec
    5 Ciechoń Tomasz Robert 23 Mielec
    6 Łącz Marcin Sebastian 29 Mielec
    7 Babula Anna Maria 54 Mielec
    8 Kluz Mirosław Antoni 55 Mielec
    9 Boroń Łukasz Adrian 25 Mielec
    10 Skiba Barbara Jadwiga 46 Mielec
    11 Matuszek Dominik Michał 27 Mielec
    12 Stachura-Gawryś Katarzyna Ewa 30 Mielec

    Okręg nr 2

    1 Matuszkiewicz Tadeusz Jan 35 Mielec
    2 Bieniek Władysław Piotr 67 Mielec
    3 Dernoga Agnieszka Ewa 32 Mielec
    4 Lubieniecka Małgorzata Maria 55 Mielec
    5 Żelazko Elżbieta Ewa 39 Mielec
    6 Szwakop Stanisław Józef 51 Mielec
    7 Perłowski Ryszard Jan 55 Mielec
    8 Czech Henryk Andrzej 59 Mielec
    9 Gomoła Maria Danuta 63 Mielec
    10 Mędryk Michał Grzegorz 31 Mielec
    11 Banik Wojciech 33 Mielec
    12 Parys Zdzisław 47 Mielec

    Okręg nr 3

    Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
    1 Wilk Mieczysław Roman 49 Mielec
    2 Miąsik Grzegorz Marek 47 Mielec
    3 Wiśniewska-Małek Anna 53 Mielec
    4 Szymański Adam 51 Mielec
    5 Kluza Radosław 38 Mielec
    6 Jędrychowski Andrzej Karol 48 Mielec
    7 Ochalik Maria 58 Mielec
    8 Walczak Robert 26 Mielec
    9 Bar Krystyna Maria 74 Mielec
    10 Trempski Robert Piotr 26 Mielec

    Okręg nr 4

    1 Mieszkowski Stanisław Marek 46 Mielec
    2 Rejman Antoni Leon 54 Mielec
    3 Mazur Władysław Jan 49 Mielec
    4 Gajek Bogusław Józef 60 Mielec
    5 Szypuła-Krupa Wiesława 53 Mielec
    6 Kocoł Joanna Marta 44 Mielec
    7 Hoszowski Mateusz Jan 28 Mielec
    8 Pietruszka Janusz Andrzej 56 Mielec
    9 Durak Grzegorz 40 Mielec
    10 Rusin Bernard Jan 50 Mielec
    11 Brzdęk Zdzisław 58 Mielec
    12 Pogoda Jan 50 Mielec

    KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA ZIEMI MIELECKIEJ

    Okręg nr 1

    1 Ciszek Teresa Czesława 61 Mielec
    2 Róg Tomasz 38 Mielec
    3 Wdowiarz Barbara Krystyna 56 Mielec
    4 Kaczmarczyk Alicja 56 Mielec
    5 Starzyk Stanisław Władysław 45 Mielec
    6 Wywrocki Tadeusz Krzysztof 62 Mielec
    7 Wałek-Sitko Anna Katarzyna 37 Mielec
    8 Skowron Paweł Krzysztof 31 Mielec
    9 Stańczuk Przemysław 44 Mielec
    10 Kowalczuk Bronisław 70 Mielec
    11 Ciesielski Ryszard 53 Mielec
    12 Zaskalski Leszek Zbigniew 44 Mielec

    Okręg nr 2

    1 Surowiec Dominik 60 Mielec
    2 Strugała Kazimierz Wojciech 60 Mielec
    3 Rzeźnik Zbigniew 40 Mielec
    4 Basara Mirosław 43 Mielec
    5 Marud Janusz Mateusz 44 Mielec
    6 Dabwan Abdul Raqeeb 36 Mielec
    7 Płaneta Stanisław 58 Mielec
    8 Mokrzycki Mariusz 29 Mielec
    9 Kamiński Zenon 66 Mielec
    10 Krudys Arkadiusz 35 Mielec
    11 Lizończyk Marek Feliks 53 Mielec
    12 Śmist Józef 50 Mielec

    Okręg nr 3

    1 Szypuła Zbigniew Jerzy 47 Mielec
    2 Kapinos Jan 70 Mielec
    3 Paterak Teresa Daniela 62 Mielec
    4 Maj Barbara Janina 43 Mielec
    5 Marek Anna 53 Mielec
    6 Smoła Mieczysława 54 Mielec
    7 Tomczak Joanna Agnieszka 27 Mielec
    8 Szczerba Jarosław Roman 34 Mielec
    9 Piętal Jarosław 34 Mielec
    10 Czubecka Marzena Teresa 49 Mielec

    Okręg nr 4

    1 Wdowiarz Mieczysław Józef 56 Mielec
    2 Mleczko Jacek Michał 48 Mielec
    3 Łączak Kazimierz 73 Mielec
    4 Szot Leszek Franciszek 51 Mielec
    5 Pustułka Marek Jan 55 Mielec
    6 Pacholec Janusz Julian 57 Mielec
    7 Truniarz Wiesław 44 Mielec
    8 Kriger Kazimierz 65 Mielec
    9 Zawierucha Barbara Maria 51 Mielec
    10 Radłowski Bronisław Szczepan 63 Mielec
    11 Moskal Elżbieta Wacława 52 Mielec
    12 Getinger Sebastian Michał 28 Mielec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM WYBORCZE MSM

    Okręg nr 2

    1 Grzech Krystyna 55 Mielec
    2 Guzy Andrzej Edward 55 Mielec
    3 Pociask Stanisław 58 Mielec
    4 Kubik Teresa Władysława 52 Mielec
    5 Rojek Piotr Tadeusz 41 Mielec
    6 Zasowska Zofia 56 Mielec
    7 Gądek Bolesław Stanisław 59 Mielec
    8 Wójcik Mariusz 37 Mielec
    9 Pieróg Anna Małgorzata 25 Mielec
    10 Krawczyk Ryszard 66 Mielec
    11 Cybulak Łucja Ewa 59 Mielec
    12 Gromny Leszek 63 Mielec

    Okręg nr 3

    1 Sieroń Ryszard 64 Mielec
    2 Makuch Halina Elżbieta 49 Mielec
    3 Wołos Henryk 54 Mielec
    4 Cisło Roman 49 Mielec
    5 Dulniawka Zbigniew Stanisław 73 Mielec
    6 Potempa Kazimiera Maria 55 Mielec
    7 Siembab Anna Elzbieta 26 Mielec
    8 Osak Zygmunt Jan 66 Mielec
    9 Tor Aleksander Jerzy 56 Mielec

    Okręg nr 4

    1 Pacholec Waldemar Kazimierz 53 Mielec
    2 Burek Edward 52 Mielec
    3 Świderek Andrzej Franciszek 53 Mielec
    4 Ogorzałek Bogusław Franciszek 50 Mielec
    5 Wrażeń Zenon 49 Mielec
    6 Miłoś Stanisław Bolesław 62 Mielec
    7 Leśniak Stanisław 61 Mielec
    8 Głowacki Zbigniew Stanisław 51 Mielec
    9 Kulpa Maciej Tadeusz 62 Mielec
    10 Burkot Andrzej Janusz 49 Mielec
    11 Ryba Stanisław 52 Mielec
    12 Madej Kamil 24 Mielec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MIELEC

    Okręg nr 1

    1 Szyszka Andrzej Stanisław 54 Mielec
    2 Karnasiewicz Robert Krystian 44 Mielec
    3 Burda Bożena 52 Mielec
    4 Myśliwiec Jan 54 Mielec
    5 Chmara Franciszek 69 Mielec
    6 Cieśla Krzysztof Marian 51 Mielec
    7 Zarzecki Krystian 31 Mielec
    8 Styczeń Danuta Marta 54 Mielec
    9 Bożek Anna Sylwia 27 Mielec
    10 Mielecki Franciszek Jan 75 Mielec
    11 Cetnar Beata Małgorzata 39 Mielec
    12 Weryński Antoni Marian 61 Mielec

    Okręg nr 2

    1 Chodorowski Janusz Franciszek 66 Mielec
    2 Leś Krzysztof Aleksander 43 Mielec
    3 Wiśniewski Jacek Andrzej 34 Mielec
    4 Lewandowska Marzena Zofia 46 Mielec
    5 Gancarz Joanna Sławomira 31 Mielec
    6 Słupski Konrad Piotr 35 Mielec
    7 Tomporowska Anna Zdzisława 56 Mielec
    8 Białowąs-Kołodziej Halina 63 Mielec
    9 Mądry Patrycja Katarzyna 34 Mielec
    10 Szwaja Marek Stanisław 36 Mielec
    11 Miłoś Wiesław Józef 57 Mielec
    12 Działowski Jerzy Antoni 59 Mielec

    Okręg nr 3

    1 Bieniek Bogdan Mieczysław 52 Mielec
    2 Szadkowska Joanna Monika 47 Mielec
    3 Klimek Jacek 40 Mielec
    4 Ryczaj Joanna Stanisława 49 Mielec
    5 Kuśnierz Wojciech Józef 46 Mielec
    6 Pazdan Paweł Leopold 41 Mielec
    7 Lorek Teresa Joanna 58 Mielec
    8 Weryńska-Zarzecka Magdalena 31 Mielec
    9 Mazur Piotr 41 Mielec
    10 Wałek Wiesław Zdzisław 48 Mielec

    Okręg nr 4

    1 Podpłomyk Krzysztof 53 Mielec
    2 Korczykowski Andrzej Mieczysław 52 Mielec
    3 Korpal Zofia Maria 55 Mielec
    4 Piszczek Krystyna Wiesława 52 Mielec
    5 Burdzy Krzysztof Jan 51 Mielec
    6 Jungiewicz Czesław 59 Mielec
    7 Gola Ewa Helena 38 Mielec
    8 Babula Rafał 26 Mielec
    9 Radoń Krystyna Zuzanna 51 Mielec
    10 Matuszek Jacek Mieczysław 50 Mielec
    11 Misiaszek Jan Franciszek 62 Mielec
    12 Trybulec Sylwester Adam 41 Mielec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY RUCH SAMORZĄDOWY "POKOLENIA-RAZEM"

    Okręg nr 3

    1 Piskor Zbigniew Kazimierz 51 Mielec
    2 Marczenia Andrzej 47 Mielec
    3 Mrozik Krystyna Janina 71 Mielec
    4 Występek Renata Monika 45 Mielec
    5 Grzesiak Arkadiusz Grzegorz 38 Mielec
    6 Zieliński Wojciech 53 Mielec
    7 Świszcz Bożena Zofia 36 Mielec
    8 Kosowicz-Januszewska Maria Helena 61 Mielec
    9 Gurak Wioletta Maria 42 Mielec
    10 Madetko Robert Antoni 49 Mielec

    Okręg nr 4

    1 Kołacz Bogusław 52 Mielec
    2 Tutro Barbara Małgorzata 49 Mielec
    3 Królewicz Wirginiusz 43 Mielec
    4 Świąder Agata Weronika 24 Mielec
    5 Słąba Leszek 47 Mielec
    6 Pańczyk Iwona Magdalena 43 Mielec
    7 Zieliński Zbigniew Jan 46 Mielec
    8 Trzpis Rafał Piotr 25 Mielec
    9 Grzesiak Mirosław Antoni 31 Mielec


    • Barbara Jadwiga Skiba (0 głosów)
    • Grzegorz Durak (0 głosów)
    • Bogusław Józef Gajek (0 głosów)
    • Sebastian Michał Getinger (0 głosów)
    • Zbigniew Stanisław Głowacki (0 głosów)
    • Edward Burek (0 głosów)
    • Krzysztof Podpłomyk (0 głosów)
    • Jan Pogoda (0 głosów)
    • Marek Jan Pustułka (0 głosów)
    • Zdzisław Brzdęk (0 głosów)
    • Krzysztof Jan Burdzy (0 głosów)
    • Bronisław Szczepan Radłowski (0 głosów)
    • Krystyna Zuzanna Radoń (0 głosów)
    • Antoni Leon Rejman (0 głosów)
    • Bernard Jan Rusin (0 głosów)
    • Stanisław Ryba (0 głosów)
    • Leszek Słąba (0 głosów)
    • Leszek Franciszek Szot (0 głosów)
    • Agata Weronika Świąder (0 głosów)
    • Andrzej Franciszek Świderek (0 głosów)
    • Wiesław Truniarz (0 głosów)
    • Sylwester Adam Trybulec (0 głosów)
    • Rafał Piotr Trzpis (0 głosów)
    • Henryk Wołos (0 głosów)
    • Barbara Małgorzata Tutro (0 głosów)
    • Mieczysław Józef Wdowiarz (0 głosów)
    • Zenon Wrażeń (0 głosów)
    • Barbara Maria Zawierucha (0 głosów)
    • Zbigniew Jan Zieliński (0 głosów)
    • Zbigniew Jerzy Szypuła (0 głosów)
    • Bożena Zofia Świszcz (0 głosów)
    • Andrzej Janusz Burkot (0 głosów)
    • Ewa Helena Gola (0 głosów)
    • Mirosław Antoni Grzesiak (0 głosów)
    • Mateusz Jan Hoszowski (0 głosów)
    • Czesław Jungiewicz (0 głosów)
    • Joanna Marta Kocoł (0 głosów)
    • Bogusław Kołacz (0 głosów)
    • Andrzej Mieczysław Korczykowski (0 głosów)
    • Zofia Maria Korpal (0 głosów)
    • Kazimierz Kriger (0 głosów)
    • Wirginiusz Królewicz (0 głosów)
    • Maciej Tadeusz Kulpa (0 głosów)
    • Stanisław Leśniak (0 głosów)
    • Kazimierz Łączak (0 głosów)
    • Kamil Madej (0 głosów)
    • Jacek Mieczysław Matuszek (0 głosów)
    • Władysław Jan Mazur (0 głosów)
    • Stanisław Marek Mieszkowski (0 głosów)
    • Stanisław Bolesław Miłoś (0 głosów)
    • Jan Franciszek Misiaszek (0 głosów)
    • Jacek Michał Mleczko (0 głosów)
    • Elżbieta Wacława Moskal (0 głosów)
    • Bogusław Franciszek Ogorzałek (0 głosów)
    • Waldemar Kazimierz Pacholec (0 głosów)
    • Janusz Julian Pacholec (0 głosów)
    • Iwona Magdalena Pańczyk (0 głosów)
    • Janusz Andrzej Pietruszka (0 głosów)
    • Krystyna Wiesława Piszczek (0 głosów)
    • Aleksander Jerzy Tor (0 głosów)
    • Robert Piotr Trempski (0 głosów)
    • Robert Walczak (0 głosów)
    • Wiesław Zdzisław Wałek (0 głosów)
    • Magdalena Weryńska-Zarzecka (0 głosów)
    • Mieczysław Roman Wilk (0 głosów)
    • Anna Wiśniewska-Małek (0 głosów)
    • Renata Monika Występek (0 głosów)
    • Wojciech Zieliński (0 głosów)
    • Halina Bogacz-Wardzińska (0 głosów)
    • Wojciech Tadeusz Broda (0 głosów)
    • Mirosława Gabriela Jakubowska (0 głosów)
    • Piotr Sławomir Kozub (0 głosów)
    • Karol Grzegorz Molek (0 głosów)
    • Anna Barbara Muzyczka (0 głosów)
    • Eliza Dorota Ogorzałek (0 głosów)
    • Danuta Agnieszka Ortyl (0 głosów)
    • Gabriela Polańska (0 głosów)
    • Konrad Tomasz Skiba (0 głosów)
    • Maria Szot (0 głosów)
    • Jakub Grzegorz Cena (0 głosów)
    • Stanisław Franciszek Dziadzio (0 głosów)
    • Marta Franciszka Hałata (0 głosów)
    • Aleksander Kopeć (0 głosów)
    • Marek Dariusz Kozłowski (0 głosów)
    • Zbigniew Kazimierz Magda (0 głosów)
    • Władysław Jan Piskor (0 głosów)
    • Zofia Stachowicz (0 głosów)
    • Eugeniusz Straż (0 głosów)
    • Józef Andrzej Szyler (0 głosów)
    • Elżbieta Stanisława Wyparło (0 głosów)
    • Maria Elżbieta Zuch (0 głosów)
    • Armand Dominik Chorabik (0 głosów)
    • Bogusław Zbigniew Pluchciński (0 głosów)
    • Grzegorz Michał Stryjski (0 głosów)
    • Andrzej Stanisław Szyszka (0 głosów)
    • Anna Katarzyna Wałek-Sitko (0 głosów)
    • Barbara Krystyna Wdowiarz (0 głosów)
    • Antoni Marian Weryński (0 głosów)
    • Tadeusz Krzysztof Wywrocki (0 głosów)
    • Krystian Zarzecki (0 głosów)
    • Leszek Zbigniew Zaskalski (0 głosów)
    • Marian Jan Bąk (0 głosów)
    • Paweł Andrzej Binda (0 głosów)
    • Jan Gancarz (0 głosów)
    • Anna Magdalena Gawron (0 głosów)
    • Radosław Dariusz Swół (0 głosów)
    • Bolesław Stanisław Gądek (0 głosów)
    • Janusz Robert Krawiec (0 głosów)
    • Jarosław Henryk Zych (0 głosów)
    • Grzegorz Marek Miąsik (0 głosów)
    • Anna Elzbieta Siembab (0 głosów)
    • Ryszard Sieroń (0 głosów)
    • Mieczysława Smoła (0 głosów)
    • Joanna Monika Szadkowska (0 głosów)
    • Jarosław Roman Szczerba (0 głosów)
    • Anna Maria Babula (0 głosów)
    • Wojciech Tadeusz Gardulski (0 głosów)
    • Zofia Maria Krempa (0 głosów)
    • Magdalena Jadwiga Łącz (0 głosów)
    • Edward Małek (0 głosów)
    • Marek Stanisław Nowak (0 głosów)
    • Witold Piotr Parys (0 głosów)
    • Janina Dudzik (0 głosów)
    • Andrzej Antoni Giec (0 głosów)
    • Hieronim Władysław Haracz (0 głosów)
    • Józefa Kisiel (0 głosów)
    • Jerzy Kopeć (0 głosów)
    • Krzysztof Stanisław Labak (0 głosów)
    • Mariusz Stanisław Mazur (0 głosów)
    • Marek Pieróg (0 głosów)
    • Leszek Bochenek (0 głosów)
    • Łukasz Adrian Boroń (0 głosów)
    • Anna Sylwia Bożek (0 głosów)
    • Bożena Burda (0 głosów)
    • Beata Małgorzata Cetnar (0 głosów)
    • Franciszek Chmara (0 głosów)
    • Tomasz Robert Ciechoń (0 głosów)
    • Ryszard Ciesielski (0 głosów)
    • Krzysztof Marian Cieśla (0 głosów)
    • Teresa Czesława Ciszek (0 głosów)
    • Alicja Kaczmarczyk (0 głosów)
    • Robert Krystian Karnasiewicz (0 głosów)
    • Mirosław Antoni Kluz (0 głosów)
    • Bronisław Kowalczuk (0 głosów)
    • Marcin Sebastian Łącz (0 głosów)
    • Dominik Michał Matuszek (0 głosów)
    • Franciszek Jan Mielecki (0 głosów)
    • Jan Myśliwiec (0 głosów)
    • Marzena Elżbieta Nowak (0 głosów)
    • Władysław Oleksiewicz (0 głosów)
    • Tomasz Róg (0 głosów)
    • Mariusz Ryniewicz (0 głosów)
    • Marek Mieczysław Maria Skalski (0 głosów)
    • Jerzy Józef Winiarz (0 głosów)
    • Mirosław Adam Zieliński (0 głosów)
    • Paweł Krzysztof Skowron (0 głosów)
    • Andrzej Jan Skowron (0 głosów)
    • Katarzyna Ewa Stachura-Gawryś (0 głosów)
    • Przemysław Stańczuk (0 głosów)
    • Stanisław Władysław Starzyk (0 głosów)
    • Danuta Marta Styczeń (0 głosów)
    • Tomasz Babiec (0 głosów)
    • Kazimiera Teresa Bacewicz (0 głosów)
    • Anna Aneta Borowiec-Forczek (0 głosów)
    • Wojciech Banik (0 głosów)
    • Mirosław Basara (0 głosów)
    • Halina Białowąs-Kołodziej (0 głosów)
    • Władysław Piotr Bieniek (0 głosów)
    • Janusz Franciszek Chodorowski (0 głosów)
    • Łucja Ewa Cybulak (0 głosów)
    • Henryk Andrzej Czech (0 głosów)
    • Abdul Raqeeb Dabwan (0 głosów)
    • Agnieszka Ewa Dernoga (0 głosów)
    • Jerzy Antoni Działowski (0 głosów)
    • Joanna Sławomira Gancarz (0 głosów)
    • Wanda Gryndzia (0 głosów)
    • Dorota Anna Kotula (0 głosów)
    • Halina Łępa (0 głosów)
    • Wiesława Narowska (0 głosów)
    • Jacek Józef Pluta (0 głosów)
    • Wojciech Ryba (0 głosów)
    • Jacek Stanisław Kopacz (0 głosów)
    • Ryszard Marek Kotwica (0 głosów)
    • Zofia Kubiak (0 głosów)
    • Roman Jan Leśniak (0 głosów)
    • Janusz Paterak (0 głosów)
    • Maria Danuta Gomoła (0 głosów)
    • Leszek Gromny (0 głosów)
    • Krystyna Grzech (0 głosów)
    • Andrzej Edward Guzy (0 głosów)
    • Zenon Kamiński (0 głosów)
    • Ryszard Krawczyk (0 głosów)
    • Arkadiusz Krudys (0 głosów)
    • Teresa Władysława Kubik (0 głosów)
    • Krzysztof Aleksander Leś (0 głosów)
    • Marzena Zofia Lewandowska (0 głosów)
    • Marek Feliks Lizończyk (0 głosów)
    • Małgorzata Maria Lubieniecka (0 głosów)
    • Janusz Mateusz Marud (0 głosów)
    • Tadeusz Jan Matuszkiewicz (0 głosów)
    • Patrycja Katarzyna Mądry (0 głosów)
    • Michał Grzegorz Mędryk (0 głosów)
    • Wiesław Józef Miłoś (0 głosów)
    • Mariusz Mokrzycki (0 głosów)
    • Zdzisław Parys (0 głosów)
    • Ryszard Jan Perłowski (0 głosów)
    • Anna Małgorzata Pieróg (0 głosów)
    • Stanisław Płaneta (0 głosów)
    • Stanisław Pociask (0 głosów)
    • Piotr Tadeusz Rojek (0 głosów)
    • Krystyna Teresa Sabaj (0 głosów)
    • Elżbieta Urszula Sobczyk (0 głosów)
    • Roman Wrona (0 głosów)
    • Józef Władysław Zaskalski (0 głosów)
    • Zbigniew Rzeźnik (0 głosów)
    • Konrad Piotr Słupski (0 głosów)
    • Kazimierz Wojciech Strugała (0 głosów)
    • Dominik Surowiec (0 głosów)
    • Marek Stanisław Szwaja (0 głosów)
    • Stanisław Józef Szwakop (0 głosów)
    • Józef Śmist (0 głosów)
    • Anna Zdzisława Tomporowska (0 głosów)
    • Jacek Andrzej Wiśniewski (0 głosów)
    • Mariusz Wójcik (0 głosów)
    • Zofia Zasowska (0 głosów)
    • Elżbieta Ewa Żelazko (0 głosów)
    • Ewa Teresa Aleksiej (0 głosów)
    • Elżbieta Barnaś (0 głosów)
    • Monika Barbara Chłopek (0 głosów)
    • Barbara Maria Gadomska (0 głosów)
    • Leszek Andrzej Kogut (0 głosów)
    • Fryderyk Ryszard Gaj (0 głosów)
    • Bartłomiej Sławomir Jaskot (0 głosów)
    • Jerzy Feliks Kazana (0 głosów)
    • Krystyna Maria Bar (0 głosów)
    • Bogdan Mieczysław Bieniek (0 głosów)
    • Roman Cisło (0 głosów)
    • Marzena Teresa Czubecka (0 głosów)
    • Zbigniew Stanisław Dulniawka (0 głosów)
    • Arkadiusz Grzegorz Grzesiak (0 głosów)
    • Wioletta Maria Gurak (0 głosów)
    • Andrzej Karol Jędrychowski (0 głosów)
    • Jan Kapinos (0 głosów)
    • Jacek Klimek (0 głosów)
    • Radosław Kluza (0 głosów)
    • Zofia Władysława Kruczek (0 głosów)
    • Barbara Aneta Rajzer (0 głosów)
    • Henryk Sowa (0 głosów)
    • Sławomir Stanisław Stan (0 głosów)
    • Józef Kowalski (0 głosów)
    • Józef Stanisław Stala (0 głosów)
    • Krzysztof Szostak (0 głosów)
    • Maria Helena Kosowicz-Januszewska (0 głosów)
    • Wojciech Józef Kuśnierz (0 głosów)
    • Teresa Joanna Lorek (0 głosów)
    • Robert Antoni Madetko (0 głosów)
    • Barbara Janina Maj (0 głosów)
    • Halina Elżbieta Makuch (0 głosów)
    • Andrzej Marczenia (0 głosów)
    • Anna Marek (0 głosów)
    • Piotr Mazur (0 głosów)
    • Krystyna Janina Mrozik (0 głosów)
    • Maria Ochalik (0 głosów)
    • Zygmunt Jan Osak (0 głosów)
    • Teresa Daniela Paterak (0 głosów)
    • Paweł Leopold Pazdan (0 głosów)
    • Jarosław Piętal (0 głosów)
    • Zbigniew Kazimierz Piskor (0 głosów)
    • Kazimiera Maria Potempa (0 głosów)
    • Joanna Stanisława Ryczaj (0 głosów)
    • Józef Wieczerzak (0 głosów)
    • Eryk Maciej Wojdon (0 głosów)
    • Joanna Agnieszka Tomczak (0 głosów)
    • Marcin Arkadiusz Paterak (0 głosów)
    • Adam Szymański (0 głosów)
    • Rafał Babula (0 głosów)
    • Wiesława Szypuła-Krupa (0 głosów)


    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    Wideo