Kapłan piąty, Pańczak najwyżej w karierze

Dla Tomasza Kapłana 5 miejsce, to raczej średni występ.
Dla Tomasza Kapłana 5 miejsce, to raczej średni występ. archiwum
Rzeszowianin Tomasz Kapłan (obecnie zawodnik Nosanu Kielce) zajął 5 miejsce w, rozegranym w Poznaniu i Środzie Wielkopolskiej, turnieju Pol Tour w odmianę 9-bil.

W ćwierćfinale Tomek uległ 5:7 Piotrowi Ostrowskiemu (Blachy Lipiński Tomaszów Maz.).
W niezłym nastroju do Rzeszowa wrócił Jacek Pańczak, który w zawodach uplasował się na 17 pozycji. To najlepszy wynik w dotychczasowych startach naszego zawodnika, który na co dzień grywa jedynie amatorsko. W meczu o 1/8 Jacek uległ 4:7 Michałowi Turkowskiemu (Nosan). 33 lokatę zajął stalowowolanin Daniel Karkoszka. W samym finale Ostrowski ograł 7:4 Mateusza Śniegockiego (Konsalnet Warszawa).