Karpaty Krosno wygrały w ostatnim sparingu

Sebastian Czech
Piłkarze Karpat (biało-niebieskie stroje) wygrali z Victorią Kraków 3-2.
Piłkarze Karpat (biało-niebieskie stroje) wygrali z Victorią Kraków 3-2. ARCHIWUM / TOMASZ JEFIMOW
Był to ostatni sparing krośnian przed rundą rewanżową w III lidze. Za tydzień Karpaty zmierzą się z Leśnikiem Baligród w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu krośnieńskim.

Podopieczni Tomasza Wacka już w pierwszej połowie osiągnęli trzybramkową przewagę, zdobywając wszystkie gole w ciągu 8. minut.

Po przerwie B-klasowy zespół z Krakowa, który prowadził w przeszłości obecny szkoleniowiec Karpat zdołał zmniejszyć rozmiary porażki.

Krośnianie na 11 rozegranych sparingów wygrali 8, 2 zremisowali i przegrali 1, ze Stalą Rzeszów. Ostatecznie zrezygnowano z pozyskania Hansona Kumaha-Doe.

KARPATY KROSNO - VICTORIA KRAKÓW 3-2 (3-0)
BRAMKI: Buczek 2, Szymański.