Kickboxing. Cztery medale naszych w Świebodzicach

Przemysław Markocki
Na zdjęciu zawodnik Fight Club Rzeszów Daniel Płonka (z lewej) z trenerem Mirosławem Sieńko. ARCHIWUM
Trzy złote i jeden brązowy medal zdobyli zawodnicy z Podkarpacia w mistrzostwach Polski seniorów i juniorów starszych na zasadach K-1, które odbyły się w Świebodzicach.

Po złote medale sięgnęli juniorzy Adrian Pacek z klubu sportowego Oyama Rzeszów (kategoria do 86 kg) i Daniel Płonka z Fight Club Rzeszów (kat. do 91 kg).

W swojej kategorii zwyciężyła także Iwona Nieroda z Diamentu Pstrągowa startująca w kategorii seniorów do 56 kg.

Brązowy medal w mocno obsadzonej kat. seniorów do 75 kg zdobył inny zawodnik Diamentu Pstrągowa - Dominik Pazdan.