Kickboxing. Puchar Polski: trzy złota Diamentu

Marcin Jastrzębski
Nz. Iwona Nieroda w przewie pojedynku wraz z trenerem Jerzym Pilarzem i Kamilem Grodzkim. fot. Achuwum klubowe
Po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazali się kickbokserzy z Pstrągowej. Czwórka zawodników Diamentu Pstrągowa podczas rozgrywanego w Węgrowie Pucharu Polski wywalczyła trzy złote i jeden brązowy medal.

Oprócz wielu klubów z Polski, do Węgrowa (woj. mazowieckie) zawitały ekipy z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy i Łotwy.

Wśród seniorek na najwyższym stopniu podium stanęła Iwona Nieroda (formuła full contact, - 56 kg), która otrzymała także tytuł najlepszej zawodniczki startującej w formule full contact.

Wyczyn Nierody skopiowała Karolina Dziedzic, która wygrała rywalizację w formule low kick juniorek (-70 kg). Również jako junior ze złotem wrócił Kamil Grodzki (-51 kg).

Świetnie poradził sobie w formule low kick, w której niedawno zdobył tytuł mistrza Polski seniorów. Brązowy medal dla Diamentu wywalczył Krzysztof Możdżeń. Rywalizował w formule full contact seniorów (-67 kg).