mj, puch
Bartosz Frydrych
W grupie 1 Inter Gnojnica nie dał szans Huraganowi Przedbórz, a w grupie 2 nowym liderem są rezerwy Wisłoki Dębica.

GRUPA 1

Rozkręciła się Łopuchowa. Zespół Mateusza Kędziora zdążył zapomnieć o potknięciach z początku sezonu. Tym razem bardzo wysoko ograł przeciwnika z Będziemyśla. Dobry mecz zobaczyli kibice w Klęczanach, gdzie miejscowy Plon uległ Strzelcowi Frysztak.

Plon Klęczany – Strzelec Frysztak 1:2 (0:1)

Bramki: Długosz 75 – Marcin Pilut 8, 80.

Plon: Ślęczka – Kłósek, Patro, Kocur (55 Wójcik), Mita (60 Wąsik), Bochnak (70 Czerwiński), Jakubek, Drozd, Piersiak, Gratkowski, Ciołek. Trener Antoni Twardowski.

Strzelec: Król – Mularz, P. Wnęk, Ogrodnik, Banek, S. Wnęk (70 Pękosz), Mosoń, Jamróg (85 Dominik), Winiarski, Marcin Pilut, Studniarz (68 Worowski). Trener Michał Pilut.

Sędziował Sujdak (Dębica). Widzów 150.

POZOSTAŁE WYNIKI: LKS Łopuchowa – Gród Będziemyśl 9:1 (7:0) D. Wanat dwie, Bogacz dwie, Madeja dwie, S. Wanat dwie, D. Baj – Marć; Płomień Zagorzyce – Strażak Lubzina 3:0 (0:0) Ł. Chudyba 68, Róg 80, samobójczy 85; Olimpia Nockowa – Victoria Ocieka 3:6 (1:4) J. Pazdan dwie, S. Szeliga (karny) – Napora dwie (oba karne), P. Nędza trzy, Tułecki; Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Sokół Krzywa 0:0; Progres Kawęczyn - Błękitni II Ropczyce 2:0 (0:0) Daniel 74, Sędłak 76-karny; Inter Gnojnica – Huragan Przedbórz 5:0 (2:0) Ptaszek 3, 45, 73, 81, M. Bieś 54.

GRUPA 2

Dębiczanie rozegrali dobre spotkanie wyjazdowe w Brzeźnicy, gdzie pokonali miejscowych 5:0. Ponadto Łęki Górne poległy w Nagoszynie, przegrywając 3:1. W tym meczu walka gol za gol toczyła się od pierwszych minut. Porażka Łęk i własne zwycięstwo dały Wisłoce prowadzenie w tabeli.

Osiem bramek padło w Stasiówce, gdzie gospodarze pokonali gości z Podgrodzia 6:2. Czterema celnymi trafieniami, w tym dwoma z rzutu karego, popisał się Paweł Mądro.

Bezbramkowo zakończyła się I połowa spotkania Pustkowa z Żyrakowem. Drugą od gola rozpoczęli gospodarze i golem także ją zakończyli, ustanawiając wynik meczu w 90 minucie na 2:0.

LKS Brzeźnica - Wisłoka II Dębica 0:5 (0:2) Paterak 42, Sędłak 45, Bieszczad 50, Hamdane 61, P. Guzik 75-karny; Borowiec Straszęcin – Czarnovia Czarna 2:0; Bobry Bobrowa – LKS Zasów-Mokre 1:5 (0:2) Wójcik 84 – Szlachetka 19, Bytnar 45, Wolak 47, Weryński 79, Ryczek 90; LKS Głowaczowa – Dragon Korzeniów 2:0 (0:0) Czerwiec 65, Ferenc 68; LKS Stasiówka – Bodzos Podgrodzie 6:2 (4:1) Mądro 28-karny, 36, 65, 90-karny, Siop 38, Łukaszewski 43 – Wojciechowski 12, Miazga 82 –karny; LKS Nagoszyn – LKS Łęki Górne 3:1 (2:1) Moraniec 7, Marczyk 16, Mazur 82- Kula 10; LKS Pustków - Żyraków 2:0 (0:0) A. Mazur 48, Strudzik 90.