Klasa A i B Stalowa Wola: Wysokie wyniki w Kopkach, Hucisku, Lipie, Podwolinie i Serbinowie

arko, kara
Kolejne bramki dla drużyny ze Stalów zdobył Przemysław Stąporski i ma już ich w sumie sześć w dwóch kolejkach. Wysokie wyniki padły w kilku innych meczach.

Grupa 1

Czarni mieli „dzień konia”. Ich każda akcja w pierwszej połowie kończyła się golem. Szczęście dopisało też Dominikowi Kurkiewiczowi z Kępia Zaleszańskiego, który w piątej minucie doliczonego czasu gry zapewnił swojej drużynie cenny punkt.

KS Czarni Lipa – LZS Zbydniów 6:2 (4:0)**Bramki: Konrad Chamera 20-rzut wolny, 32-karny, Ł. Mach 12, J. Torba 35, M. Krakowski 63, Ziółkowski 89 - Drozd 75, Kroker 82. Lipa**: Stachowicz – M. Torba ż (85 W. Białecki), Brzeziński, Gierak (61 M. Krakowski), Tryka (62 Karol Chamera), J. Torba (67 Ziółkowski), Pamuła, Dąbek, P. Mach, Ł. Mach, Konrad Chamera ż. Trener Sylwester Chamera.

LZS Zbydniów: P. Partyka – Krysiak, Podlasek, M. Gumoliński, Sylwester Sibiga, Drozd, Kroker, Pławiak, K. Gumoliński, Sebastian Sibiga, D. Partyka. Trener Damian Fila.
Sędziował Draganik (Stalowa Wola). Widzów 100.

Jeziorak Chwałowice - NZS Kępie Zaleszańskie 2:2 (0:1) M. Kurkiewicz 55, samobójcza 70 – D. Kurkiewicz 30-rzut wolny, 90+5-rzut wolny;

Kolejarz Knapy - OKS Mokrzyszów 4:1 (3:0) D. Polek 6, Lewicki 20, K. Polek 40, Rachwał 70 - Sz. Sobieraj 80;

LZS Krzątka - KS Lasowiak Wola Baranowska 1:3 (1:0) Jagoda 45 - W. Lis 55, 90, Pluta 49;

San Wrzawy - OKS Wielowieś 1:2 (0:1) Panek 70 - Kuciński 33, Stachowicz 60;

UKS Wspólnota Serbinów - TS Transdźwig Stale 2:6 (1:2) Farjan 26, Furdyna 69 - Stąporski 40, 61, 86, K. Jeczeń 68, 78, Rzepiela 14;

Unia Skowierzyn - Strzelec Dąbrowica 2:4 (0:2) Paterek 78, 85 - Kępka 15, 30, Polek 74, 82;

KS Żupawa - Sanna Zaklików 3:4 (3:3) dla gospodarzy: Duma 15, Faliszewski 27, Kozieł 45.

Grupa II

Łowisko pewnie pokonało drużynę Łęg Stany, dwie bramki zapisał na swoim koncie Adam Kolano. Mecz Zarzecza z Rzeczycą Długą zakończył się bezbramkowym remisem. Sarzyna ograła Podwolinę 5:2, dobrą dyspozycję zaprezentowali Artur Łuczak i Adam Kusiak - obaj strzelili po dwa gole. Jarocin wygrał z Victorią Giedlarowa 2:1 po celnych strzałach Pliszki i Chudego. Jelna nie pozwoliła rozkręcić się zawodnikom z Kuryłówki, w ataku świetnie radzili sobie Leśko, Wośko i Bartosz Miazga. Dla gości honorowe trafienie zaliczył Cygan. Do samego końca walczyli zawodnicy Sokoła Hucisko, którzy po pierwszej połowie schodzili z boiska, przegrywając 0:2. Nie odpuścili, dali z siebie wszystko i odrobili straty.

Staromieszczanka Stare Miasto - Podlesianka Podlesie 2:1
Bramki:
"Kaju" Baj dwie - Dominik Story 50;

Stare Miasto: Pyż, Duda,** Rogala, Bąk, Marcin Baj, Mitrowski, Kalemba, Klisko, M. Mitrowski, B. Mitrowski, "Kaju" Baj.

Podlesie: Babiarz, Piela, Dominik Story, Lachtara (Orszak), Kołodziej, Socha (Kurlej), Gielar, Piedel (Puzio), Daniel Story, Marciniak, Surdyka.

Sędzia: Gałużny

Widzów: 100

POZOSTAŁE WYNIKI:**Zarzecze - Rzeczyca Długa 0:0 (0:0);**Łowisko - Łęg Stany 3:0 (3:0)
Kamil Partyka, Adam Kolano dwie;

Podwolina - Sarzyna 2:5 (2:3)
Erdzik 7, 25 - Artur Łuczak dwie, Adam Kusiak dwie, Bieńkowski;

Jarocin - Victoria Giedlarowa 2:1
Pliszka, Chudy - Półtorak 46;

Francesco Jelna - Złotsan Kuryłówka 3:1 (1:0)
Mateusz Leśko 34, Wośko 56, Bartosz Miazga 62 - Cygan 60;

Wierzawice - Tanew Wólka Tanewska 2:1 (2:0)
Wawrzaszek 25, Fimiasz 44-karny - goście w 75 minucie;

Sokół Hucisko - Azalia Brzóza Królewska 2:2 (0:2)
I. Stępień 55, B. Kołodziej 85 - J. Iwanicki 20, D. Klimek 25;

Klasa B - Grupa 3

Orzeł Rudnik pokonał Jodłę Przychojec 2:1, gra była bardzo wyrównana, do przerwy utrzymywał się remis. Podobnie było w Łukowej, po pierwszej połowie 0:0. W drugiej części gry sprawy w swoje ręce wziął Łukasz Fleszar, strzelając dwie bramki. Dla gospodarzy honorowe trafienie zanotował Baj w ostatnich sekundach spotkania.

Jutrzenka Kopki rozgromiła swoich rywali 7:0, dwa razy bramkarza pokonał R. Krzemiński.

Łukasz Walawender z Orła Biedaczów również popisał się dobrą skutecznością i i zdobył dwa gole dające remis w meczu z Tarnogórą.

Na brak emocji nie mogli narzekać kibice Woli Zarczyckiej, po golu A. Chudego z Harasiuków w 25 minucie przegrywali 0:1, ten stan utrzymywał się do momentu, kiedy nie wystrzelił M. Florek. Zawodnik najpierw doprowadził do remisu, a 11 minut przed końcem podstawowego czasu gry trafił na 2:1 i dał swojemu zespołowi cenne 3 punkty.

Grabniak Hucisko nie dał szans Polonii Przędzel, wygrywając wysoko 6:2. Ze świetnej strony pokazali się Jacek Partyka i Damian Krupa.

Orzeł Rudnik - Jodła Przychojec 2:1 (1:1)
M. Betleja, K. Chapuła - R. Zagaja 45;

Łukowa - Wólczanka Wólka Grodziska 1:2 (0:0)
Ł. Baj 90 - Łukasz Fleszar 70, 87;

Jutrzenka Kopki - Jutrzenka Dębno 7:0 (3:0)
T. Maczuga, W. Reichert, M. Pardyak, R. Krzemiński dwie, G. Józefara, J. Olejarczyk;

Orzeł Biedaczów - Kłyż Tarnogóra 2:2 (0:0)
Łukasz Walawender dwie - Bogdan, Maczuga;

Advit Łętownia - Majdan Łętowski 2:1 (1:0)
Damian Szczerbaty, Marcin Kozłowski - R. Kula;

Azalia Wola Zarczycka - Tanew Harasiuki 2:1 (0:1)
M. Florek 59, 79 - A. Chudy 25;

Grabniak Hucisko - Polonia Przędzel 6:2 (2:2)
dla gospodarzy trafiali: Tryka 1, Krupa 35, Jacek Partyka 50, 60, Damian Krupa 71, 82;