Klasa A Jarosław, klasa A Przeworsk, klasa A Przemyśl, klasa A Lubaczów [WYNIKI]

dop, kostek, mtr
Grzegorz Kostka
Start Lisie Jamy nie miał litości i strzelił aż jedenaście goli na boisku w Łukawcu.

Klasa A Jarosław

Popis strzelecki urządzili sobie piłkarze Błękitnych Pełkinie, którzy pokonali aż 5:1 Wisznie Nienowice. Wynik Błękitnych przebili zawodnicy Hetmana Laszki, pokonując 7:2 Pogórze Rokietnica. Udany początek sezonu ma też Santos Piwoda, który wygrał 2:1 z LKS Wiraż Chłopice.

Kidałowice – Munina 0:0;

Laszki – Rokietnica 7:2 (3:1) Bawoł trzy, Halwa dwie, Halwa, Król – Raba Pelc;

Surochów – Jankowice 1:1 (1:0) Wielis 90+1 – Zielonka 30;

Piwoda – Wiraż Chłopice 2:1 (0:0) dla gości: Grzeszczak 50;

Pełkinie – Nienowice 5:1 (3:0) dla gospodarzy Gliniany dwie, Rupar dwie, Pawełek;

Wietlin – Młyny 3:1 (1:1) Bednarz 4, Jasny 58, Kamiński 80 – Gołębiowski 9;

Tuchla – Manasterz 2:2;

Węgierka – Przedmieście Jarosław 3:0;

Klasa A Lubaczów

Unia Łukawiec przegrała na własnym boisku ze Startem Lisie Jamy aż 0:11! Litości dla Leśnika Płazów nie mieli z kolei Graniczni Krowica. Zdrój Horyniec przegrywał do przerwy 1:3 i... wygrał. Czerwoni Cewków ograli Victorię 1:0 w derbach gminy Stary Dzików

Unia Łukawiec – Start Lisie Jamy 0:11 (0:7) Sz. Furgała 1, 4, 17, 47, 55, Nieckarz 6, Klufas 15, 20, K. Furgała 29, Tobiasz Sęga 68, 80;

Graniczni Krowica – Leśnik Płazów 7:1 (3:0) dla gospodarzy: P. Furgała dwie, P. Chomyszyn dwie, A. Kopciuch, M. Chomyszyn, A. Furgała;

Zdrój Horyniec – Błękitni Futory 4:3 (1:3) Rogowski dwie, Małecki, Bułas – Dariusz Żrałka, Czerski dwie;

Rolnik Wólka Krowicka – Roztocze Ruda Różaniecka 1:4 dla gospodarzy: Ilnicki;

Orkan Zapałów – Piast Antoniki 1:2;

Czarni Oleszyce – Juwenia Cieszanów 4:0 (2:0) Ważny trzy, Jabłoński-karny;

Czerwoni Cewków – Victoria Stary Dzików 1:0 (1:0) Żyła;

Pauza Gwiazda Wielkie Oczy.

Klasa A Przemyśl

Drugie zwycięstwo zaliczyły Torki, Krówniki, Kosienice oraz Jaksamanice. W tabeli na czele jednak Orzeł z najlepszym bilansem bramkowym. W najgorszej sytuacji wydaje się być ekipa Gromu Wyszatyce, która w dwóch meczach straciła już 12 bramek.

Medyka – Hureczko 1:3 (1:2) Cwynar 7 – Marciniak 19, Fedak 44, 90+2;

Kalników – Wyszatyce 7:1 (2:1) Hajduk trzy, Pochodaj dwie, Konieczny, Stecyk, - Szczęsny;

Krówniki – Ujkowice 3:0 (0:0) Król, Świszcz dwie;

Torki – Dubiecko 4:2 (1:2) Tomaszewski Filip, Gierczak, Wiątek, G. Tomaszewski – Kijanka, Bielec;

Nakło – Starzawa –Huwniki 3:3 (2:2) dla gospodarzy: Krzyśko dwie, Kędziora;

Jaksmanice – Maćkowice 2:0 (1:0) Ścigaj 32, Gajda 77;

Batycze – Kosienice 2:4 (1:2) dla gości: Jaremczak, Buczyński, Nycz Damian dwie;

Żurawica – Sośnica 1:0 Dmitrzyk.

Klasa A Przeworsk

Cresovia Krzeczowice komplet punktów wywiozła z Nowosielec, strzelając gospodarzom trzy bramki, z czego dwie w drugiej połowie. Nowy sezon dobrze zaczęła również Gorliczanka Gorliczyna, która komplet punktów przywiozła z Cieszacina Wielkiego. Co prawda gospodarze szybko objęli prowadzenie, jednak po przerwie dobramki trafiali już tylko goście, zapewniając sobie trzy punkty. Skromnie, bo w najmniejszym możliwym stosunku wygrał UNUM Babice, a w pokonanym polu zostawił GKS Majdan Sieniawski.

Cieszacin Wielki – Gorliczyna 1:2 (1:0) Trojnar 7 – Duży 63, Mucha 78;

Urzejowice – Rożniatów przeł. na 8 listopada;

Babice – Majdan Sieniawski 1:0;

Nowosielce – Krzeczowice 0:3 (0:1) Mokrzycki, Pakuła, D. Białogłowski;

Wierzbna – Łopuszka Wielka 2:4 (1:2) Ostrzywilk, Pilch – Wiącek dwie, Pelc, M. Futoma;

Jagiełła – Grzęska 2:1 (0:0) Hanejko 56-karny, Szwarczak 72 – Pieniążek 88;

Siennów – Rozbórz 5:2 (2:1) Kuras, Garbarz trzy, Boratyn – Tarociński, Stecko.