Klasa A Jarosław. Promyk po przerwie rozbił Gorliczankę. Wiar Krówniki przegrał z Fortem Jaksmanice [ZDJĘCIA]

arb, luks, kostek, mtr
Wiar Krówniki – Fort Jaksmanice 2:3 (0:3).
Wiar Krówniki – Fort Jaksmanice 2:3 (0:3). Łukasz Solski
Piłkarze z Urzejowic do przerwy remisowali z Gorliczanką, ale po zmianie stron urządzili sobie ostre strzelanie zdobywając cztery gole i komplet punktów.

Klasa A Jarosław

W meczu na szczycie górą Victoria, która ograła Czarnych 1:0. Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniósł Dąb, który pokonał u siebie Wietlin 3:2.

KS Szówsko – Iskra Cieszacin Wielki 2:0 (1:0)

Bramki: A. Opic 12, Trelka 90+2.

KS: Skrzypek – Jaworski, T. Wysocki, Lichończak (77 Winiarski), Kruk, Bród, Noga ż (69 Mliczak), Bałabuch, Folwarczny (85 K. Wysocki), Trelka, A. Opic. Trener Tomasz Wysocki.

Iskra: Łukasiewicz – Wiglusz, Trojnar, Adamkiewicz, Łatka, Kukuliński, Ficek (80 Gilarski), Kociuba (63 Mac), Podgórski, Magoń (63 Pajda), Kulikowski ż. Trener Piotr Gołąb.

Widzów 120.

POZOSTAŁE MECZE:

KS Węgierka – LKS Manasterz 3:0 (0:0) Kurasz 51, A. Wojdyła 69, Pająk 90+1;

Czarni Pawłosiów – Victoria Kidałowice 0:1 (0:1) Liszewski 15;

Dąb Dobkowice – PRO-100 Wietlin 3:2 (1:1) P. Lonc 32, M. Lonc 63, Walczak 78 – H. Bednarz 20-karny, K. Bednarz 56;

Łęg Łowce – Hetman Laszki 2:5 (1:4) Domański 25, Siwuń 84 – Szpunar 8, Kobylarz 20, Krawiec 40, Kiper 53, 88;

Wiraż Chłopice – Strażak Sośnica 1:2 (0:0) Łukasiewicz 70 – Ł. Lecyk 60, H. Mrozek 80;

Korona Tuchla – Delin Munina 3:3 (2:2) D. Hirny 5, Michajło 35, Chanas 65 - Drozdowicz 8, 15, Blok 58;

Santos Piwoda – Błękitni Pełkinie 1:2 (1:2) Dudek 35 – Żelazny 15, M. Pawełek 20.

Klasa A Lubaczów

Hit kolejki w Krowicy zakończył się podziałem punktów. Przed przerwą gospodarze zdobyli bramkę na 1:0, ale szybko po zmianie stron wyrównało Roztocze. Gola z rzutu karnego zdobył Mateusz Gałka. Pierwszej porażki w sezonie doznali Czerwoni Cewków, którzy opuścili fotel lidera. Piłkarze Startu Lisie Jamy wygrali ze Zdrojem Horyniec, choć przez cały mecz grali w dziesięciu.

GRANICZNI KROWICA – ROZTOCZE NAROL 1:1 (1:0)

Bramki: P. Chomyszyn 40 – Gałka 50-karny.

Graniczni: Kamil Furgała – Huk, Nizierski (80 Karol Furgała), Kowaliszyn, P. Furgała, P. Bromowicz, P. Chomyszyn, Marek Furgała, Czyrny (70 Mariusz Furgała), Ivanyshyn, D. Czyran. Trener Ireneusz Kowaliszyn.

Roztocze: Sielewicz – Byra, Zdybek, Krupa, Cywka ż, Banaś (46 Kumorek ż (83 Kogut)), Gałka, Gmiterek, Przednowek (76 Wawryca), Wolańczyk, Bielec. Trener Przemysław Wawryca.

Sędziował Trzonek (Jarosław). Widzów 250.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Leśnik Płazów – Rolnik Wólka Krowicka 5:2 (2:2) dla gości: Pukas Patryk, Hanus Piotr-karny;

Błękitni Futory – Unia Łukawiec 4:3 (2:0) R. Sokołowski dwie, R. Cisek, D. Dobosz – I. Szyk 50, 53, K. Sopel 89;

Juwenia Cieszanów – Czerwoni Cewków 2:0 G. Wróbel dwie;

Huragan Basznia Dolny – Victoria Stary Dzików 2:0 (1:0) samobójcza, R. Kalinowski;

Start Lisie Jamy – Zdrój Horyniec 2:0 (1:0) Sz. Furgała, Minkiv;

Czarni Oleszyce – Zryw Młodów 2:4 (0:3) Pracało, samobój – Gotkowski dwie, Kuziemski, Cisek.

Klasa A Przemyśl

Za nami półmetek rundy jesiennej. W derbowym meczu Tęcza Kosienice przegrała u siebie z Żurawianką Żurawica 2:3. Artur Ścigaj w trzynaście minut strzelił dla Fortu Jaksmanice trzy gole, ale jego zespół do końca musiał walczyć z Wiarem Krówniki. Nadal nie ma mocnych na lidera, Orła Toki i GKS Orły. Osiem goli padło wczoraj w Dubiecku, a gospodarze ograli LKS Nakło 6:2. Najbardziej ofensywnie grająca w lidze ekipa z Batycz zremisowała z Wiarem Huwniki 1:1.

Wiar Krówniki – Fort Jaksmanice 2:3 (0:3) Czekański, Szkulski – Ścigaj 5, 8, 13;

Tęcza Kosienice – Żurawianka Żurawica 2:3 (1:2) Figiela 5, P. Baran 75 - Kohut 18, 48, Biały 42;

GKS Orły – Korona Olszany 2:0 (0:0) Olech 68, Tokarz 74;

Orzeł Torki – Bizon Medyka 6:0 (3:0) Gierczak 8, 62, Wiątek 26, 82, Baran 54, Bereza 37;

Artmax Pikulice - Fenix Leszno 0:2 (0:1) Małecki 28, Piotr Zimoń 88;

Pogórze Dubiecko – LKS Nakło 6:2 (3:1) Przemysław Kaczmarz 9, Kijanka 40, 42, 75, Banaś 72, Baran 83 – Kierepka 33, Mroziński 51;

Wiar Huwniki – LKS Batycze 1:1 dla gospodarzy K. Gierczak I 65;

Korona Trójczyce – Gwiazda Maćkowice 0:3 (0:1) B. Buksa, Kulikowski dwie.

Klasa A Przeworsk

Zorza Jagieła bramkę straciła tuż przed przerwą a wyrównała tuż po przerwie. W meczu na szczycie skromne zwycięstwo Sanu, który dzięki temu zwycięstwu wskoczył na fotel lidera. Beniaminek z Rożniatowa odprawił kolejnego rywala aplikując mu cztery gole. Zorza rozbiła w Rozborzu Błyskwicę.

Promyk Urzejowice - Gorliczanka Gorliczyna 5:1 (1:1)

Bramki: Mroczka 14, Dziedzic 54, Kondracki 77, 86, 90 – Rzemyk 23.

Urzejowice: J. Ziętek – J. Wąsacz, Dziedzic (70 S. Mikuła), B. Miuła (60 Lemiech), Kondracki – Orzechowski (82 Tonia), D. Wąsacz, Zygmunt, Pindak (70 Ciupa) – Mroczka, Hanus Trener Albert Kondracki.

Gorliczyna: Gaweł – Kremer, Mucha, Chmura, Śmiałek (80 Zięcik) - Cygan, Rzemyk żż cz [71] (69 Kaniewski), Ostrzywilk, Kowal – Wiśniowski (Kiełbasa), Jagusztyn. Trener Damian Kołodziej.

Sędziował: Dubanik (Jarosław). Widzów 100.

Zorza Jagiełła - Wisłok Świętoniowa 1:1 (0:1) Florek 47 – Rupar 44;

Alabaster Łopuszka Wielka - San Gorzyce 0:1 (0:0) Środek 89;

Błyskawica Rożniatów - Start Mirocin 4:0 (1:0) Ł. Krajewski dwie, M. Wilczek, Granda;

Cresovia Krzeczowice - Gacovia Gać 4:1 (3:1) P. Białogłowski 8, 38, 78, Pakuła 40 - Jucha 44;

Błyskwica Rozbórz - Zorza Zarzecze 0:4 (0:0) Majkutowski, Chliszcz, Duży, Stecko;

UNUM Babice - GKS Majdan 1:1 (0:1) dla gospodarzy Staszkiewicz.

Hat-trick bez goli w wykonaniu CR7 w hicie Serie A. "Doskonale rozumie nasz styl gry, a my umiemy odczytywać jego zamiary i tok myślenia"