Klasa B Dębica. Duże emocje w meczu Brzostowianka Brzostek - Inter Gnojnica

sol
Archiwum
Brzostowianka Brzostek prowadziła z Interem Gnojnica 2:0 i zanosiło się na jej łatwą wygraną. Tuż przed przerwą goście jednak wyrównali i mecz zaczął się na nowo. Po przerwie decydujący cios zadali jednak gospodarze.

WYNIKI:

Brzostowianka Brzostek – Inter Gnojnica 3:2 (2:2) Szymański 18, 58, Chmura 14 – Dziewit 43, Mateusz Papiernik 45;

Baszta Zawada – Lechia II Sędziszów Małopolski 0:0;

Plon Klęczany – Orły Borowa 4:2 (2:0) Milczanowski 75, 85, Michalski 3-k., Długosz 35 – Waśko, M. Krawczyk;

Chemik II Pustków – Gród Będziemyśl 1:0 Gołębiowski;

Brzeźnica – Bystrzyca 3:2 (1:2) K. Jaskot, Frankiewicz, Dybowski (k) – K. Kraja, F. Przystasz;

Mecz Dąb Żdżary – Dragon Korzeniów został przełożony na 27 sierpnia.

Pauzowała Stara Jastrząbka-Róża.

Szymon Grabowski, trener Apklan Resovii: Gdyby trybun nie było za nami, to derby mogły potoczyć się inaczej [STADION]