Klasa B Dębica. Nie ma mocnych na Małą

kz, mawa
Archiwum
W meczu grupy pierwszej znów wygrał LZS Mała. W grupie drugiej lider uratował punkt w końcówce.

GRUPA 1

Wciąż nie do zatrzymania jest drużyna LZS Mała. Lider tabeli tym razem nie pozostawił żadnych wątpliwości ekipie wicelidera z Bystrzycy. Mieliśmy przewagę właściwie przez całe spotkanie – powiedział Tadeusz Stolarski trener LZS-u Mała. – Szczególnie w drugiej połowie zagraliśmy naprawdę bardzo dobrze – dodał. Strzelaninę urządziła sobie także Brzostwianka Brzostek. Ten zespół nie dał szans Kaskadzie II Kamionka. Mecz w Zawadzie nie odbył się z powodu zniszczonej murawy boiska.

LZS Mała – KS Bystrzyca 5:1 (3:1) Pociask 12, 30, 38, Olech 70, 81 – Wszołek 40; Brzostowianka Brzostek – Kaskada II Kamionka 6:0 (3:0) Szukała 29, Ryndak 33, Potrzeba 41, Zastawny 50, 71, Dziedzic 79; Paszczyniak Paszczyna – Korona Góra Ropczycka 6:1 (2:1) Pyskaty 22, Zieliński 30, Żurek 49, Dziedzic 60, Giełbaga 63 Szajna 81 – Sikora 10. Mecz Baszta Zawada – Piast Wolica Piaskowa został odwołany z powodu zniszczenia murawy na boisku w Zawadzie.

GRUPA 2

Lider ze Starej Jastrząbki w ostatnich minutach uratował remis w Dąbrówce Wisłockiej. Duże emocje tez w meczu w Żdżarach. Gospodarze do 65 minuty prowadzili 2:0 a mimo to przegrali. - Mecz był wyrównany, ze wskazaniem na nas, bo prowadziliśmy grę przez cały czas i wierzyliśmy, że wygramy. W końcówce zachowaliśmy więcej zimnej krwi - komentował Paweł Kaczor, trener Góry Motycznej.

Skorpion Wylów – Kamieniarz II Golemki 1:4 (1:4) Jurek – D. Marć dwie z karnych, Kutrzuba, Stec; Orły Ruda – Orły Borowa 1:3 (1:3) K. Chrząstek – Gawiec dwie, Łękawa; Dąb Żdżary - Góra Motyczna 2:3 (1:0) 34, 56 – Bieszczad 65, 85, W. Kubek 77; Hetman Dąbrówka Wisłocka – Dąbrówka Stara Jastrząbka 1:1 (0:0) Łapa 65 – Mrozowski 88; pauza: Jamnicza Dulcza Wielka. Weryfikacja meczu: Góra Motyczna - Stara Jastrząbka 0:3 vo (na boisku 0:1).