Klasa B Dębica. Orły Ruda gromią

kz, sol
Archiwum
W meczu grupy 2 Orły Ruda rozbiły Skorpiona Wylów aż 8:0. Pozostałe mecze były już zdecydowanie bardziej wyrównane.

Dębica 1

Swojej dobrej passy nie przerywa LZS Mała, która lideruje tabeli. Zespół z małej tym razem wygrał na wyjeździe na ciężkim terenie w Paszczynie. – Mieliśmy swoje okazje ale niestety nie udało nam się ugrać choćby punktu. Drużyna LZS Mała ustawiła sobie mecz dobrą pierwszą połową – powiedział trener Paszczyniaka Paszczyna Paweł Jasek. W innym ciekawym meczu Brzostowianka Brzostek ograła bez żadnego problemu KS Bystrzyce. Do czołówki dobiła także Kaskada II Kamiona, która wygrała drugi mecz z rzędu.

Borkovia Borek Wielki - Kaskada II Kamionka 1:2; Baszta Zawada - Korona Góra Ropczycka 1:3; Brzostowianka Brzostek - KS Bystrzyca 3:0 (1:0) Szybist 15-wolny, Furman 70, Machaj 89; Paszczyniak Paszczyna – LZS Mała 2:4 (0:2) dla gospodarzy: Pyskaty 55, Kozioł 70.

Dębica 2

W tabeli duży ścisk, ale mimo porażki Dąb utrzymał się na czele. Pod wodzą nowego trenera Grzegorza Wcisły drugie zwycięstwo z rzędu odniósł Hetman Dąbrówka Wisłocka. Do przerwy w Wylowie zanosiło się na dwucyfrówkę, ale po przerwie goście z Rudy spuścili z tonu. Już drugie spotkanie w tym sezonie zostało zweryfikowane przez związek. Zamiast boiskowego 3:2 w meczu Kamieniarz II – Jamnica, zrobiło się 0:3 dla gości. W Kamieniarzu wystąpili piłkarze, którzy w tym terminie nie mogli brać udziału w zawodach. Tydzień wcześniej walkowerem ukarano Orły Ruda, które straciły punkt zdobyty z Dębem.

Hetman Dąbrówka Wisłocka – Góra Motyczna 2:1 (0:0) Łapa, D. Kuzara - Bieszczad; Dąbrówka Stara Jastrząbka – Jamnica Dulcza Wielka 2:1 (2:0) dla gości: J. Wolak; Dąb Żdżary – Kamieniarz II Golemki 1:2; Skorpion Wylów – Orły Ruda 0:8 (0:6) K. Szkutnik trzy, M. Brzycki dwie, M. Zboch dwie, M. Dziekan. Pauzowały Orły Borowa.